ورزشی print
تارتار:پارس جنوبی جم مهیای دیدار با تراکتورسازی است
ایرنا
0 comment   36 visibility
جمعه 4 اسفند 1396 ساعت 17:28
چکیده مطلب
بوشهر-ایرنا - سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم گفت: این تیم مهیای رویارویی با تراکتور سازی تبریز برای کسب نتیجه است.
به گزارش ایرنا، مهدی تارتار جمعه شب در نشست خبری پیش از دیدار پارس جنوبی جم و تراکتورسازی درجمع خبرنگاران افزود:پس ازبرد برابر پدیده تمرینات خوبی انجام و اکنون بازیکنان از وضعیت روحی و روانی مطلوبی برخوردار هستند.
وی بیان کرد: برابر تراکتورسازی یک بازی هدفمند و با برنامه در پیش داریم که امیداویم این هدفمندی منجر به کسب سه امتیاز بازی شود.
تارتار ادامه داد:تراکتورسازی تیم باتجربه‌ای است و در بازی‌های آسیایی حضور دارد ولی با این وجود بازیکنان پارس جنوبی جم در صورت اجرا تاکتیک های مدنظر می توانند هواداران را خوشحال کنند.
وی افزود: تیم تراکتورسازی در جام باشگاه‌های آسیا تجربه 2 شکست دارد که از یک طرف به سود ما است چون شرایط روحی خوبی ندارند و از یک طرف نیز به سود ما نیست چون انگیزه پیروزی آنها بیشتر می‌شود.
تارتار ادامه داد: در هفته فرارو با 2 تیم آسیایی تراکتور و ذوب آهن بازی داریم که در نیم فصل هزینه‌های زیاد کرده و توانستند تیم‌های خود را تقویت کنند ولی با این حال امیدوار به کسب نتیجه دلخواه برابر آنها هستیم.
وی اظهارکرد:فوتبال هیچگاه قابل پیش‌بینی نیست و امروز نیز دیدیم سایپا با آن روند رو به رشد خود برابر سپید رود شکست و این نشان می‌دهد که در مرحله سختی از بازی‌های لیگ قرار داریم.
تارتار در خصوص برگزاری اردوی اسپانیا در تعطیلات پیش رو گفت: این اردو در برنامه های تیم است و برگزاری آن در روزهای آینده مشخص می شود.
سرمربی تراکتورسازی در نشست خبری پیش از بازی حاضر نشد.
پارس جنوبی و تراکتورسازی از ساعت 15:30 فردا(شنبه) در چارچوب هفته بیست‌وچهارم لیگ برتر در ورزشگاه تختی جم به مصاف هم می‌روند.
7212/ 6045
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.