ورزشی print
اسپالتی: مطمئنم این گروه زندگی را برای هر تیمی سخت خواهد کرد
ورزش ۱۱
0 comment   4 visibility
جمعه 4 اسفند 1396 ساعت 22:50
چکیده مطلب
لوچیانو اسپالتی می گوید به آینده اینتر میلان امیدوار است.جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶- ۲۲:۵۰
به گزارش ورزش11، در یکی از بازی های هفته بیست و ششم سری آ، اینترمیلان به مصاف بنونتو می رود. لوچانو اسپالتی، سرمربی اینتر در کنفرانس مطبوعاتی پیش از این دیدار حاضر شد و به گفتگو با خبرنگاران پرداخت.
به نقل از Football-Italia، اسپالتی در مورد آخرین وضعیت مائورو ایکاردی گفت:
تا شروع بازی چند ساعت در دسترس ماست؛ علاقه مندیم از وی استفاده کنیم اما اگر بخواهیم او را به صورت کامل، 90 دقیقه به میدان بفرستیم، تصمیمی ریسکی گرفته ایم و بسیار خطرناک است؛ بنابراین بهتر است چنین کاری نکنیم. با کادر پزشکی تیم در مورد آخرین وضعیت او بررسی های لازم را به عمل می آوریم و شرایط را ارزیابی خواهیم کرد.
رافینیا آلکانتارا؟ او اخیرا مشکلات عضلانی داشته اما امروز همراه با تیم تمرین کرد. شرایط او را هم باید به طور دقیق مورد بررسی قرار بدهیم. البته تمرین امروز بسیار کوتاه بود چون روز قبل از بازی، تمرینات اینگونه است؛ بنابراین در مورد رافینیا نمی توان به طور قطعی پاسخ داد اما همراه ماست و این شانس وجود دارد که از او استفاده کنیم؛ رافینیا می تواند کمک بزرگی برای ما باشد.
اسپالتی در مورد نتایج بد اینتر در هفته های اخیر افزود:
مسبب شرایط کنونی فقط یک نفر نیست. دوره بسیار خوبی را سپری کردیم و بعد دوره بد ما آغاز شد. اتفاقات آنطور که ما اراده می کنیم در نهایت رقم می خورند. یعنی به ما بستگی دارد که چطور با مسائل برخورد کنیم اگر مثل یک تیم باشیم، مشکلات کوچکتر به نظر می رسند.
باید به توانایی ها و قدرتمان اعتقاده داشته باشیم. اینکه بعضی اوقات کار را رها می کنیم و تا انتها نمی جنگیم، مرا نگران می کند. گاهی اوقات در تمرین مثلا به خاطر یک شوت بد چند ثانیه آزرده خاطر می شوید و فکرتان را مشغول می کند؛ این ثانیه های از دست رفته را می توان برای استفاده از چیزهای مفید در آینده مورد توجه قرار داد. این به حرفه ای بودن، رفتار، عقاید و طرز برخورد شما بستگی دارد.
این هفته چیزهای بیشتری از تیم در تمرینات دیدم؛ تمایل زیاد برای جستجوی راه حل های جدید و افزایش قدرت پذیرش مسئولیت ها. اکنون صحبت کردن در مورد هر موضوعی سخت است چون در حال سفر کردن به دل طوفان هستیم و آنرا پشت سر نگذاشته ایم. مطمئنم این گروه زندگی را برای هر تیمی سخت خواهد کرد. حتی امروز صبح هم دیدم که این تیم به شکل صحیحی تمرین می کند. گروه نشانه های خوبی از خود بروز می دهد.
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.