استان ها print
لغو مدیریت از مالک واحد تولیدی مشکل دار کارساز نیست
مهر
0 comment   20 visibility
شنبه 5 اسفند 1396 ساعت 09:54
چکیده مطلب
اردبیل- دادستان عمومی و انقلاب اردبیل گفت: طرح لغو مدیریت از مالک واحد تولیدی مشکل دار در قالب طرح حمایت از صنایع، کارساز نیست.
به گزارش خبرنگار مهر، ناصر عتباتی صبح شنبه در جلسه شورای گفتگوی بخش خصوصی و دولت اردبیل تصریح کرد: اینکه مالکیت واحد تولیدی از مالک اصلی اخذ شده و به یک هیئت واگذار شود نمی تواند چندان نتیجه بخش باشد.
وی با بیان اینکه کارایی هیئت حمایت از تولید باید ارزیابی شود، ادامه داد: متاسفانه شنیده می شود که حق الجلسه های قابل توجه به اعضای هیئت پرداخت می شود و لازم است اثربخشی هیئت بررسی شود.
دادستان عمومی و انقلاب اردبیل با بیان اینکه مشکل اصلی اغلب واحدهای تولیدی سرمایه در گردش است، ادامه داد: اینکه ۲۰ میلیارد تومان به یک واحد و ۱۵ میلیارد تومان به واحد دیگر از طریق این هیئت داده می شود نیز باید بررسی شود.
عتباتی متذکر شد: اگر پرداخت این مبالغ تا به این حد سهل الوصول است به جای سلب مالکیت از مالک که به مراتب دلسوزتر به واحد تولیدی خود است، این حمایت ها اختصاص یابد.
وی به ضرورت حمایت از بخش تولید با هدف اشتغال زایی تاکید کرد و بیان داشت: با این وجود باید از سازوکارهای مناسب به این منظور استفاده کرد.
دادستان عمومی و انقلاب اردبیل به بررسی مشکلات بخش تولید در کمیته قضایی حمایت از سرمایه گذاری نیز اشاره و تاکید کرد: همه دستگاه ها باید نهایت تلاش خود برای رفع مشکلات تولید به کار گیرند.
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.