ورزشی print
حمودی: برای کسب سهمیه آسیا روی خودمان فشار وارد نمی کنیم
نود TV
0 comment   5 visibility
شنبه 5 اسفند 1396 ساعت 13:18
چکیده مطلب
مدافع - هافبک تیم فوتبال پیکان گفت: ما بازی به بازی جلو می‌‌رویم و برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا روی خودمان فشار وارد نمی‌‌کنیم.
به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، علی حمودی در مورد پیروزی تیمش برابر گسترش فولاد گفت: ما بازی خوبی انجام دادیم. شکست دادن گسترش فولاد در زمین خودش آن هم با سه گل باارزش بود. ما در طول هفته روی نقاط ضعف و قوت حریف کار کردیم و مهم این بود که با تمرکز بالایی بازی کردیم. خوشحالم که با برد به تهران برگشتیم و در هفته‌های اخیر شرایط تیم ما بهتر شده است.
مدافع - هافبک تیم فوتبال پیکان در پاسخ به این پرسش که چرا پیکان نتوانست در 10 مسابقه پیروز شود، تأکید کرد: ما واقعاً در بعضی از بازی‌ها بدشانسی آوردیم و البته در برخی مسابقات نمایش خوبی نداشتیم. ما باید در سه یا چهار مسابقه برنده می‌‌شدیم که اگر این اتفاق می‌‌افتاد الان در رده دوم یا سوم جدول قرار داشتیم.
وی در خصوص شانس پیکان برای کسب سهمیه آسیا خاطرنشان کرد: ما بابت کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا روی تیم خودمان فشار نمی‌‌آوریم. طبیعتاً به کسب سهمیه فکر می‌‌کنیم، ولی می‌‌خواهیم بازی به بازی جلو برویم و نباید تمرکزمان به‌هم بریزد. امیدوارم در پایان فصل بهترین جایگاه را به دست بیاوریم.
2051
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.