اجتماعی print
صدور کارت شناسایی الکترونیکی ایثارگران
میزان
0 comment   5 visibility
شنبه 5 اسفند 1396 ساعت 13:13
چکیده مطلب
مدیرکل پذیرش و امور اداری ایثارگران بنیاد شهید از آماده بودن سامانه ثبت نام کارت های شناسایی الکترونیکی برای ایثارگران در سراسر کشور خبر داد.
به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان،فرهادی گفت: ایثارگران مشمول این طرح یعنی جانبازان ۲۵ درصد به بالا، همسران و فرزندان جانبازان ۷۰ درصد به بالا، همسران و فرزندان شهدا و والدین شهدا بعنوان واجدان شرایط ثبت نام می‌توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی isaar.ir وارد سامانه خدمات الکترونیک شوند و ثبت نام کنند.
وی افزود: در مرحله نخست ۷۰۰ هزار نفر از ایثارگران این کارت را دریافت می‌کنند و از این پس فرد دریافت کننده می‌تواند این کارت را جایگزین کارت‌های قدیمی کند که صرفا جنبه شناسایی داشت.
وی تصریح کرد: این کارت دارای ویژگی‌های مختلفی از جمله ارائه خدمات متنوع، با امکان اتصال به دیگر دستگاه‌ها است.
فرهادی افزود:​ ملاحظات امنیتی به منظور جلوگیری از سوء​استفاده افراد غیر در این کارت لحاظ شده است و همچنین اطلاعات ایثارگران منسوب به صاحب کارت نیز در پشت کارت درج می‌شود.
مدیرکل پذیرش و امور اداری ایثارگران بنیاد شهید گفت: اعتبار این کارت‌ها ۵ ساله خواهد بود و ایثارگران در سراسر کشور می‌توانند با ورود به پایگاه اینترنتی در بخش خدمات الکترونیک پس از درج کد کاربری (کد ملی) و رمز عبور اطلاعات مشاهده شده را تائید و برای صدور کارت اقدام کنند.
وی گفت: افرادی که رمز عبور ندارند نیز می‌توانند به مراکز هاتف بنیاد شهید در محل سکونت مراجعه و این رمز را دریافت کنند.
فرهادی ادامه داد: ​اعتبار کارت‌های قدیمی تا پایان اسفند است و ایثارگران می‌توانند با مراجعه به این پایگاه اینترنتی برای درخواست کارت هوشمند الکترونیکی اقدام کنند.
وی افزود: همه ویژگی‌های ایثارگری برای افرادی که بعنوان مثال غیر از جانباز بودند، فرزند شهید و همسر شهید هستند، در همین کارت درج شده است.
انتهای پیام/
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.