ورزشی print
گواردیولا ماجرای بازجویی گارد ملی اسپانیا از جت اختصاصی اش را تایید کرد
طرفداری
0 comment   7 visibility
شنبه 5 اسفند 1396 ساعت 15:11
چکیده مطلب
حمایت از استقلال کاتالونیا پای پپ را هم به ماجرا باز کرده است.
طرفداری - پپ گواردیولا، سرمربی منچسترسیتی تایید کرد که گارد ملی اسپانیا اخیرا جت اختصاصی او را برای پیدا کردن کارلس پوجدمونت، مورد بازجویی قرار داده است.
به گزارش مارکا، روز گذشته بود که رادیو کاتالونیا خبر داد گارد ملی اسپانیا در جست و جو برای پیدا کردن پوجدمونت به عنوان رهبر استقلال طلبان کاتالونیا، حتی به جت اختصاصی گواردیولا و ماشین دختر او هم مشکوک بوده و هر دو را مورد بازجویی قرار داده است. پپ که از حامیان معروف و سرسخت استقلال کاتالونیاست، از روزی که چندین فعال کاتالان به دنبال اعلام استقلال یک طرفه این ایالت توسط دولت اسپانیا زندانی شدند، یک روبان زرد می‌پوشد. هر چند که او به خاطر همین اقدامش نیز از سوی اتحادیه فوتبال انگلیس، متهم به نقض قوانین شده است.
در چنین قابی، گواردیولا این ماجرا را تایید کرد و گفت:
این خبر صحت دارد و داستانش را همسرم برای من تعریف کرد. اتفاقی که افتاده را رسانه‌ها منتشر کردند. نمی‌دانم پلیس بوده یا گارد ملی و از قوانین فرودگاه نیز الان خبر ندارم اما به نظرم پلیس این حق را دارد که هواپیماها را بررسی کند. همین اتفاق هم افتاد و ماموران جت من را بررسی کردند و وقتی دیدند کسی جز خانواده‌ام آنجا نیست، برگشتند. چیز خاصی نبود.
طبق منابع کاتالونیایی، این اتفاق چند بار تکرار شده است.
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.