فرهنگی print
110 هزار جلد کتاب به نهاد کتابخانه های عمومی اهدا می شود
ایرنا
0 comment   25 visibility
شنبه 5 اسفند 1396 ساعت 16:10
چکیده مطلب
تهران - ایرنا - کتاب‌های اهدایی 35 ناشر عضو انجمن فرهنگی ناشران کتاب کودک و نوجوان و پخش گسترش در قالب «طرح اهدای 110هزار جلد کتاب» به نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور تحویل خواهند شد.
به گزارش روز شنبه ایرنا از نهاد کتابخانه ها این کتاب ها را همانند 3 سال قبل در کتابخانه‌های روستایی و مناطق کم برخوردار توزیع خواهند کرد. منصور جام شیر رئیس کارگروه هفته کتاب انجمن فرهنگی ناشران کتاب کودک و نوجوان اعلام کرد:
یکی از برنامه های مهم انجمن که از سال 1393 کلید خورد، طرح اهدای 110 هزار جلد کتاب به نیت نام نامی امیرالمومنین حضرت علی(ع) به مناطق روستایی کم برخوردار کشور است. در قالب این طرح، هر ساله بیش از 110 هزار جلد کتاب از سوی ناشران عضو انجمن اهدا شده به گونه‌ای که ظرف 4 سال اخیر در مجموع بیش از 550 هزار جلد کتاب و به بهای بیش از 18 میلیارد ریال کتاب اهدا شده است.
مشارکت انجمن فرهنگی ناشران کتاب کودک و نوجوان (که قدیمی ترین سازمان مردم نهاد در حوزه کتاب و نشر با سابقه 28 ساله محسوب می‌شود) هماره اقدامات خیرخواهانه را در صدر فعالیت‌های خود قرار داده است که اعضای آن به کتاب علاقمند و در حد امکانات خود در آن مشارکت می کنند.
فراهنگ **1085** 1823
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.