ورزشی print
گتوزو: دیدار برابر رم عیار میلان را مشخص می کند
ایسنا
0 comment   11 visibility
یکشنبه 6 اسفند 1396 ساعت 09:50
چکیده مطلب
سرمربی میلان تاکید کرد که تیمش در شرایط خوبی به سر می‌برد و باید در آزمون بزرگ رم حساب پس دهد.
به گزارش ایسنا و به نقل از توتو اسپورت، در حساس‌ترین و جذاب‌ترین بازی هفته بیست و ششم رقابت‌های سری A دو تیم میلان و رم به مصاف هم خواهند رفت.
گتوزو، سرمربی میلان که توانسته نتایج خوبی با این  تیم به دست آورد تاکید کرد که دیدار برابر جالوروسی عیار تیمش را مشخص خواهد کرد.
او گفت‌: خوشبختانه در شرایط خوبی به سر می‌بریم و آماده رویارویی با رم هستیم. بعضی می‌گویند  که رم در وضعیت خوبی به سر نمی برد اما من چنین چیزی را قبول ندارم. آن‌ها با وجود آن که برابر شاختار تن به شکست دادند اما بازی خوبی را به نمایش گذاشتند.
گتوزو ادامه‌ داد: رم تیم بسیار با کیفیتی است. آن‌ها در کناره‌ها و میانه میدان بازیکنان بسیار خوبی در اختیار دارند. اگر می‌خواهیم  برابر رم به پیروزی برسیم باید بهترین بازی خود را به نمایش گذاریم. این دیدار عیار واقعی تیم ما را مشخص می‌کند. باید با آمادگی کامل به میدان برویم در غیر این صورت به مشکل خواهیم خورد.
میلان با گتوزو به کلی متحول شده است. این تیم در رده ششم جدول رده‌بندی سری A جای دارد و در جام حذفی هم به نیمه نهایی راه یافته و باید برابر لاتزیو به میدان رود.
گتوزو در پایان سخنانش، اظهار کرد: خوشبختانه بازیکنان میلان از نظر انگیزشی در شرایط خوبی به سر می‌برند. دو دیدار جذاب و حساس برابر رم و آرسنال پیش‌رو داریم و باید نشان دهیم که تیم در وضعیت خوبی به سر می‌برد.
انتهای پیام
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.