علمی print
مسئولین یأس و ناامیدی را به جامعه پمپاژ نکنند
مهر
0 comment   12 visibility
دوشنبه 7 اسفند 1396 ساعت 05:50
چکیده مطلب
وزیر بهداشت گفت: بسیاری از گرفتاری ها در همه جای دنیا وجود دارد ولی ناکارآمدی در آنجا کمتر است امیدوارم مسئولین یأس و ناامیدی را به جامعه پمپاژ نکنند.
به گزارش خبرنگار مهر، دکتر سیدحسن هاشمی در نخستین گردهمایی ملی گروه های داوطلب یاوران سلامت گفت: در دوران جنگ تحمیلی مردم از همه دارایی ها و توانایی هایشان برای بهبود وضعیت استفاده می کردند. امیدوارم همان فضا دوباره تکرار شود زیرا یکی از مهمترین نیازهای امروز جامعه ایران است.
وی افزود: بسیاری از گرفتاری های امروز، در همه نقاط دیگر دنیا وجود دارد ولی ناکارآمدی در آنجا بسیار کمتر است و در عین حال یأس و ناامیدی را به جامعه پمپاژ نمی کنند.
وزیر بهداشت گفت: ما در دوران دانشجویی در قبل از انقلاب با دوستانمان همه پولهایمان را روی هم گذاشتیم و یک روستا را آبرسانی کنیم. این قبیل کارهای جهادی رفته رفته در میان همه زیاد شد و تبدیل به جهاد سازندگی شد که در درازمدت چهره کشور را تغییر داده است.
هاشمی ادامه داد: در زلزله اخیر کرمانشاه گروه های بسیاری از سراسر کشور به آنجا رفتند و خدمات خود را ارائه دادند، ایکاش بتوانیم همین فضا را بدون حاشیه حفظ کنیم.
وی در پایان گفت: هنوز کسانی هستند که در سطل های زباله سراسر شهر به دنبال غذای خود می گردند و ما از این بابت خود را مقصر می دانیم.
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.