سیاسی print
دومین سوال از رییس جمهور به کمیسیون اقتصادی رسید
نامه نیوز
0 comment   27 visibility
دوشنبه 7 اسفند 1396 ساعت 10:28
چکیده مطلب
یک عضو کمیسیون اقتصادی مجلس از ارجاع دومین سوال از رییس‌جمهوری با موضوع وضعیت نابه‌سامان بازار ارز به این کمیسیون خبر داد و گفت که بعد از ظهر امروز نیز جلسه‌ای با حضور رییس کل بانک مرکزی جهت بررسی گزارش‌ها و اقدامات صورت گرفته درمورد وضعیت موسسات مالی و اعتباری در کمیسیون اقتصادی تشکیل می‌شود.
احمد انارکی محمدی  با اشاره به ارجاع دومین سوال از رییس‌جمهوری از سوی کمیسیون اقتصادی مجلس اعلام کرد: پس از آن‌که سوال تعدادی از نمایندگان درمورد وضعیت موسسات مالی و اعتباری از سوی هیات رییسه اعلام وصول و برای رسیدگی به کمیسیون اقتصادی مجلس ارجاع شد، روز گذشته نیز دومین سوال تعداد دیگری از نمایندگان با محوریت مسائل اقتصادی توسط هیات رییسه اعلام وصول و کمیسیون اقتصادی ارجاع شده است.
به گزارش نامه نیوز ، وی با بیان این‌که دومین سوال نمایندگان از رییس‌جمهور به موضوع بازار ارز مربوط است، خاطرنشان کرد: این سوال با حدود یکصد امضاء تقدیم هیات رییسه شده بود و هم‌اکنون برای رسیدگی به کمیسیون اقتصادی مجلس ارجاع شده تا در نوبت رسیدگی قرار گیرد.
نماینده اصلاح‌طلب مردم رفسنجان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: همچنین در پی برگزاری جلسه هفته قبل کمیسیون اقتصادی جهت رسیدگی به سوال تعدادی از نمایندگان مجلس از رییس‌جمهور در مورد وضعیت و ساماندهی موسسات مالی و اعتباری، بعد از ظهر امروز نیز جلسه دیگری در این راستا برگزار می‌شود.
گزارش سیف درباره آخرین اقدامات در مورد موسسات مالی و اعتباری
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس یادآور شد: این جلسه از ساعت ۱۴ امروز در کمیسیون اقتصادی برگزار می‌شود و گزارش بانک مرکزی در خصوص آخرین اقدامات مرتبط با سپرده‌گذاران موسسات مالی و اعتباری بررسی و ارزیابی خواهد شد.
انارکی محمدی در پایان خاطرنشان کرد: در این جلسه آقای سیف رییس کل بانک مرکزی به نمایندگی از دولت به ارائه گزارش به کمیسیون اقتصادی خواهد پرداخت.
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.