ورزشی print
فاسونه: به احترام گتوزو باید کلاهمان را از سر برداریم؛ سال آینده، سال آندره سیلوا خواهد بود
طرفداری
0 comment   26 visibility
دوشنبه 7 اسفند 1396 ساعت 13:40
چکیده مطلب
مدیر اجرایی میلان از سرمایه گذاری بر بازیکنان جوان گفت و به تمجید از سرمربی موفق روسونری پرداخت.
طرفداری- میلان این روزها تحت هدایت جنارو گتوزو، روزهای بسیار خوبی را سپری می کند و شاید حتی خوش بین ترین هوادار روسونری نیز متصور این نتایج مثبت گتوزو نبود. مارکو فاسونه، مدیر اجرایی میلان پس از پیروزی برابر رم در مصاحبه با Radio Anch'Io Sport گفت:
باید به احترام گتوزو، کلاهمان را از سر برداریم. اگر بخواهم صادق باشم، باید بگویم که هیچ کس انتظار این نتایج خوب را نداشت. میرابلی نیز شایسته تمجید است زیرا او کسی بود که اصرار داشت گتوزو را به عنوان سرمربی جدید برگزینیم. امیدوار بودیم تا با مونتلا به کارمان ادامه دهیم اما در ماه نوامبر تشخیص دادیم که سرمایه گذاری های ما مطابق انتظار جواب نداده است.
فاسونه در خصوص وضعیت مهاجمان روسونری اضافه کرد:
پاتریک کوترونه؟ با حفظ او کار درستی انجام دادیم و پاتریک برای ما به یک سورپرایز رضایت بخش تبدیل شد اما او تنها مورد نخواهد بود و می خواهیم روی پرورش بازیکنان جوان تمرکز کرده و در آینده آن ها را به تیم اصلی بیاوریم. دیگر مهاجمان؟ کالینیچ تابستان سختی را با مصدومیت های متعدد سپری کرد اما در بازی های اخیر او به تیم کمک کرده است. آندره سیلوا را به تیم آوردیم زیرا او یکی از بهترین استعدادهای اروپاست. می دانیم که او یک سال زمان برای پیشرفت نیاز دارد. سیلوا در حال پیشرفت است و مطمئنیم که سال آینده، سال او خواهد بود.
وی در پایان در مورد وضعیت مالکیت میلان صحبت کرد:
باید در مدیریت میلان بسیار با دقت باشم. آقای لی، یک تاجر چینی است و تجارت را به شیوه ای متفاوت با روش ایتالیایی به پیش می برد. او در تابستان پول زیادی را هزینه کرد. امیدوارم که وضعیت همچنان خوب ادامه پیدا کند.
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.