علمی print
اجرای طرح خانه تکانی شهری در آستارا
ایرنا
0 comment   26 visibility
دوشنبه 7 اسفند 1396 ساعت 22:10
چکیده مطلب
آستارا - ایرنا - شهردار آستارا از آغاز اجرای طرح خانه تکانی شهری با هدف پاکسازی معابر و فضای عمومی شهر در آستانه سال جدید خبر داد.
جواد معیتی عصر دوشنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا گفت: در این طرح شهرداری آستارا با بکارگیری 15 دستگاه ماشین آلات سنگین و سبک و 40 نیروی خدمات شهری تا پایان اسفندماه اقدام به رفت و روب، نظافت و زیبا سازی شهر می کند.
وی با اشاره به مشارکت دستگاه های اجرایی و سمن ها در اجرای این طرح اظهار داشت: شهرداری آستارا با تمام تجهیزات اعم از ماشین ‌آلات و نیروی انسانی در ایام باقیمانده سال و نیز در تعطیلات نوروزی خدمات متعدد به شهروندان ارائه می کند.
وی اضافه کرد: لکه‌گیری و بهسازی معابر به خصوص در مسیر های تردد کننده مسافران نوروزی شهر در قالب این طرح انجام می شود و در صورت مساعد بودن شرایط جوی نسبت به خط‌کشی مسیرهای یاد شده و رنگ‌آمیزی جداول اقدام می‌کنیم.
شهردار آستارا همچنین از برگزاری جشنواره های مختلف فرهنگی در طول ایام تعطیلات نوروزی در این شهر خبر داد و بیان کرد: اخیرا نخستین آمفی تئاتر روباز گیلان با ظرفیت 400 نفر در طرح سالمسازی سفیر امید آستارا به بهره برداری رسید و شهرداری با مشارکت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و دیگر نهادهای فرهنگی جشنواره هایی نظیر آئین های نوروزی را در آن مکان برگزار خواهد کرد.
معیتی تصریح کرد: تلاش شهرداری و شورای شهر آستارا با حمایت دولت در خدمات رسانی به مردم مضاعف شده و طرح های گردشگری شهرداری با همکاری فرمانداری این شهرستان، در محوطه تالاب استیل و بازار ساحلی اجرا خواهد شد.
شهرستان آستارا با 91 هزار نفر جمعیت در منتهی الیه غرب استان گیلان واقع شده و جزو 20 شهر گردشگرپذیر ایران است.
7105 /6030
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.