فرهنگی print
کارگردان فیلمی که احمدنجفی تهیه کننده آن است:مرا به اکران خصوصی دعوت نکردند؛پس شما هم فیلم را نبینید
خبر انلاین
0 comment   4 visibility
سه شنبه 8 اسفند 1396 ساعت 07:09
چکیده مطلب
محمدرضا آهنج کارگردان فیلم «من یک ایرانی‌ام» ، در گفت‌وگویی با جام‌جم در بازه این فیلم توضیحاتی داد.

وی در برابر این سؤال که «فیلم «من یک ایرانی‌ام» این روزها بعد از سه سال و با حواشی نسبتا زیادی به اکران عمومی درآمده؛ با توجه به اینکه فیلم شما هیچ مشکل ممیزی نداشت، این وقفه در اکران کمی تعجب‌برانگیز است. نظر خود شما دراین‌باره چیست؟»، ‌عنوان کرد: «ترجیح می‌دهم راجع‌به این موضوع به تفصیل صحبت نکنم، اما فکر می‌کنم شفافیت و صداقت آدم‌ها در سرنوشت حتی یک فیلم هم تأثیرگذار است. من گله‌مندم از این جهت که منِ کارگردان را در اکران خصوصی فیلمم دعوت نمی‌کنند! دقیقا مثل این می‌ماند که در جشن تولد بچه‌ای، پدرش حضور نداشته باشد! من پدر این فیلم هستم، اما برخورد خوبی با من نشد! می‌گویند مافیای پخش در این میان تأثیرگذار بوده که من خیلی در جریان این مسائل نیستم. حتی متقاضی اکران فیلم در جشنواره فجر هم بودم که هربار به دلایلی منتفی‌اش کردند! شاید در اکران جشنواره‌ای، فیلم مورد پسند واقع نمی‌شد، اما به‌هرحال جشنواره یک تریبون است که به دلایل مختلف آن را منتفی کردند!»
وی در ادامه افزود: «هیچ اطلاعی از اکران «من یک ایرانی‌ام» ندارم و به‌قدری از برخوردهایی که با من شده ناراحت هستم که خودم هنوز فیلمم را روی پرده ندیده‌ام و تمایلی هم به دیدنش ندارم. حتی به‌روشنی هم به مردم توصیه می‌کنم این فیلم را نبینند!»
آهنج در برابر این سؤال که «این توصیه را به دلیل اختلاف شخصی خودتان می‌کنید؟» عنوان کرد: «این نظر شخصی من است. به این دلیل که از سکوت و متانت من سوءاستفاده شده و جایگاه و شأن معنوی من به‌عنوان صاحب اثر رعایت نشده است. »
45302
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.