استان ها print
میزان اقامت زائران در مراکز اسکان رسمی افزایش یافته است
مهر
0 comment   4 visibility
سه شنبه 8 اسفند 1396 ساعت 09:06
چکیده مطلب
مشهد- مدیر کل امور رفاهی زائران استانداری خراسان رضوی گفت: طبق برنامه ریزی های انجام شده میزان اسکان زائران در واحدهای اقامتی رسمی افزایش یافته است.
به گزارش خبرنگار مهر، مهدی فروزان دوشنبه شب درچهارمین جلسه ستاد خدمات سفر خراسان رضوی اظهارکردکرد: مشهد در سال ۹۵ میزبان ۲۸ میلیون و ۴۵۰ هزار زائر بوده و در ۱۰ ماهه امسال به ۲۸ میلیون و  ۵۹۰ هزار رسیده که اکثر این زائران در مکان هایی که تدارک دیده شده است اقامت پیدا می کنند.
وی افزود: خوشبختانه طبق آمار موجود ۱۴.۴ درصد میزان اسکان واحدهای رسمی و غیر رسمی استان در سال ۹۶ نسبت به ۹۵ افزایش یافته است.
مدیر کل امور رفاهی زائران استانداری خراسان رضوی تصریح کرد: در سال جاری ۲۹۸ هزار و ۶۳۰ تخت در قالب ۲هزار و ۷۰۱واحد اقامتی شامل هتل ها و میهمان پذیرها و مدارس وحسینیه ها در اختیار زائران قرار گرفت.
فروزان خاطرنشان کرد: طی سال های گذشته با اقدامات انجام شده میزان اسکان زائران در واحدهای اقامتی رسمی افزایش یافته است.
وی در ادامه با اشاره به اقدامات انجام شده برای ارائه خدمات به زائران در نوروز ۹۷ بیان کرد: به منظور ارائه خدمات هرچه بیشتر به زائران مانور خدمت ۲۸ اسفند در بوستان زائر پذیر غدیر انجام خواهد شد.
مدیر کل امور رفاهی زائران استانداری خراسان رضوی تاکید کرد: نقشه گردشگری که در آن  جاذبه های تاریخی و گردشگری خراسان رضوی معرفی شده در حال آماده سازی بوده که در ایام نوروز میان زائران و مسافران توزیع خواهد شد.
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.