فرهنگی print
انتشار پوستر آخرین اثر کارگردان فقید ایرانی/ عکس
خبر انلاین
0 comment   11 visibility
سه شنبه 8 اسفند 1396 ساعت 11:09
چکیده مطلب
پوستر فیلم انیمیشن «قلب سیمرغ» اثر زنده یاد وحید نصیریان با طرحی از علیرضا پوستین دوز رونمایی شد.
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، پوستر انیمیشن سینمایی «قلب سیمرغ» اثر زنده یاد وحید نصیریان با طرحی از علیرضا پوستین دوز امروز سه شنبه ۸ اسفند ماه، همزمان با آغاز پیش فروش بلیت های این فیلم رونمایی شد. اکران این اثر سینمایی از تاریخ ۱۳ اسفند ماه در گروه سینمایی «هنر و تجربه» آغاز می شود.
در این فیلم انیمیشن که توسط مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی تولید شده است بازیگرانی چون حمید فرخ نژاد در نقش «رخش»، رضا کیانیان در نقش «شیردال»، الهام پاوه نژاد در ۲ نقش «آفرین» و «هما»، پرویز پورحسینی در نقش «سپنتا»، امین قاضی در نقش «رها»، علیرضا طاهری در نقش «رستم»، آرزو آذری در نقش «مینو» و وحید نصیریان در نقش «دم شیرال» از جمله صداپیشگان نقش هایی هستند که نصیریان در «قلب سیمرغ» خلق کرده است.

مهدی ابوهاشم و وحید نصیریان نویسندگان، پیام آزادی آهنگساز، محمود موسوی نژاد طراح صدا و صداگذاری، نیما دهخوارقانی، مشهود ولیان، بابک تهرانی و محمود میروهابی انیماتورها، امیر سلامتی مدیرنورپردازی و رندرینگ، امیر سحخیز و محمد رستمی جلوه های ویژه، وحید نصیریان تدوین، وحید نصیریان طراح کاراکترها و مهدی نادری بازنویسی دیالوگ ها از عوامل ساخت انیمیشن سینمایی «قلب سیمرغ» هستند.
در خلاصه داستان این انیمیشن آمده است: در آینده ای دور، میان انسان های کره زمین جنگی همه گیر در حال انجام است. در این میان، «سپنتا» سعی دارد «مینو»، زن پا به ماهش را از این مهلکه بیرون برده و به غاری برساند که توسط نیروی «سیمرغ» از آن محافظت می شود. آنها نام فرزند خود را «رها» می گذارند درگیر و دار این جنگ، «اژدهاک» که در کوه دماوند به بند کشیده شده بود، آزاد می شود. «رها» پس از سال ها به جنگ اژدهاک می رود و با وجود کوچکی اش بر اژدها پیروز گشته و ناجی سرزمینش می شود.
آیین گشایش این فیلم عصر روز ۱۴ اسفند ماه ساعت ۲۰ در موزه سینما برپا می شود.
58243
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.