فرهنگی print
قهرمانان کوچک۲ کلید می خورد
خبر انلاین
0 comment   7 visibility
سه شنبه 8 اسفند 1396 ساعت 11:38
چکیده مطلب
فیلم سینمایی «قهرمانان کوچک ۲» به کارگردانی حسین قناعت بهار سال 97 کلید می‌خورد.
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، حسین قناعت گفت: اولین کاری که در سال آینده آغاز خواهم کرد، ساخت فیلم «قهرمانان کوچک2» است. فیلمنامه این فیلم نوشته شده و آماده ساخت است و بهار 97 این فیلم را کلید می‌زنیم.
کارگردان فیلم «من و نگین دات کام» قصه فیلم «قهرمانان کوچک 2» ادامه داد: داستان قسمت دوم «قهرمانان کوچک» حتی از قسمت نخست هم جذاب‌تر و بهتر است. فکر می‌کنم این قصه قابلیت جذب مخاطب کودک، نوجوان و خانواده‌ها را دارد و مثل بخش اول در گیشه موفق شود.
قناعت درباره موضوع فیلم تازه‌اش گفت: مضمون فیلم باز هم درباره حمایت از تولید ملی است، اما فضای فیلم به مراتب اکشن‌تر و ریتم آن تندتر خواهد بود. قصه فیلم «قهرمانان کوچک 2» ادامه قصه قسمت نخست نیست، اما ارتباط مضمونی با این فیلم دارد و دقیقا در همان حال و هوا و فضا روایت خواهد شد.
این کارگردان درباره تغییر بازیگران «قهرمانان کوچک 2» گفت: بازیگران کودک فیلم بازیگرانی هستند که در قسمت نخست حضور داشتند، اما بازیگران بزرگسال دیگری به فیلم اضافه خواهند شد، کاراکترهای بزرگسال این فیلم به اقتضای قصه و فضا، تغییر کرده‌اند.
فیلم سینمایی «قهرمانان کوچک» که موسسه بهمن سبز پخش آن را بر عهده داشت، مدتی پیش اکران عمومی شد و بیش از دو میلیارد تومان فروش کرد.
5858
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.