سیاسی print
ابراز تاسف مولاوردی از اتهامات مشرق نیوز در مورد کنترل اکانت جعلی/ برخورد پلیس با یکی از دختران معترض به حجاب را اپیگیری کردم/ شورای عالی استان ها به مساله سپنتا نیکنام وروده کرده است
نامه نیوز
0 comment   4 visibility
سه شنبه 8 اسفند 1396 ساعت 11:50
چکیده مطلب
دستیار ویژه رییس جمهور در امور حقوق شهروندی در رابطه با ضرب و شتم یکی از دختران معترض به حجاب توسط ماموران نیروی انتظامی گفت: ضرورت دارد ضابطین قضایی و ماموران پلیس آموزش‌های لازم را دیده باشند و این موضوع را از طریق وزیر کشور نیز پیگیری کردم.
شهیندخت مولاوردی در حاشیه نخستین همایش علمی امید اجتماعی در ایران در جمع خبرنگاران دررابطه با اخباری که سایت مشرق منتشر کرده و مدعی شده که اکانت جعلی توییتر توسط خود دستیار ویژه رییس‌جمهور کنترل می‌شود، گفت: فقط می‌توانم ابرار تاسف کنم که به ذهنشان چنین تحلیل می‌رسد. این اکانت با استفاده از اسم و عکس من بسیاری را به اشتباه انداخته است. ما اقدامات قانونی در این رابطه را انجام دادیم و از طریق پلیس فتا و دادگاه پیگیر هستیم.
به گزارش نامه نیوز، دستیار ویژه رییس جمهور در امور حقوق شهروندی در رابطه با ضرب و شتم یکی از دختران معترض به حجاب توسط ماموران نیروی انتظامی گفت: رعایت قانون و حقوق شهروندی برای کسانی که حتی قانون را زیر پا گذاشتنه‌اند، الزامی است.ضرورت دارد ضابطین قضایی و ماموران پلیس آموزش‌های لازم را دیده باشند و این موضوع را از طریق وزیر کشور نیز پیگیری کردم.
وی در رابطه با آخرین وضعیت مساله سپنتا نیکنام منتخب مردم یزد در انتخابات شوراها تاکید کرد: چون روند تعیین تکلیف این موضوع طولانی شد، شورای عالی استان‌ها نیز به مساله ورود کرده و پیگیری‌های ما نیز ادامه دارد.
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.