ورزشی print
روی کاغذ پرسپولیس برنده دربی است/ تیم برانکو در آستانه یک رکوردزنی تاریخی است
جام نیوز
0 comment   16 visibility
سه شنبه 8 اسفند 1396 ساعت 12:59
چکیده مطلب
حمید درخشان سرمربی اسبق پرسپولیس می‌گوید شانس پیروزی پرسپولیس را باتوجه به صدرنشینی و اختلاف امتیازش در دربی بیشتر از استقلال می‌‌داند.
به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، درخشان در مورد دربی 86 نظرش را اینطور بیان می‌کند: فکر می‌کنم یک بازی خوبی باشد به دلیل آنکه هر دو تیم شرایط خوبی دارند و هم از نظر بازیکن و هم از نظر بازی استقلال و پرسپولیس این روزها، روزهای خوبی را پشت سر می‌گذارند. البته پرسپولیس در این دیدار اگر بتواند استقلال را شکست دهد قهرمانی‌اش در همین بازی مسجل خواهد شد که خب همین بازی را مهیج‌تر و تماشاگرپسندتر خواهد کرد. از همین رو پرسپولیس با شرایطی خوب در این مسابقه حاضر خواهد شد تا رکوردشکنی کند و برای اولین‌بار قهرمانی‌ آن هم ۵ هفته زودتر و در دربی را تجربه کند. اما استقلال هم تیم خوبی شده و می‌تواند در این بازی مدعی پیروزی باشد و امتیازات خوبی را به اندوخته خود اضافه کند.
وی افزود: در این بازی مهم هرکسی بتواند به خوبی از موقعیتش استفاده کند مطمئنا می‌تواند برنده بازی باشد ولی چیزی که در این بازی مهم است آمادگی روحی روانی بازیکنان برای این بازی است چون هر تیمی شرایط روحی خوبی داشته باشد تمرکز بهتری در میدان دارد و می‌تواند بهترین نمایش را ارائه دهد و شانس پیروزی‌اش بیشتر است.
او در پاسخ به سوال پیش‌بینی‌اش از دربی گفت: من شانس پیروزی پرسپولیس را به نسبت استقلال بیشتر می‌دانم. به جز آن احساس می‌کنم پرسپولیس برای اولین بار رکوردزنی کند و در دربی قهرمانی‌اش را هم مسجل کند.
درخشان در مورد حضور یا عدم حضور مسلمان با توجه به نیمکت‌نشینی‌اش در چند بازی اخیر هم اضافه کرد: مسلمان بازیکن با کیفیتی است  و خیلی می‌تواند به پرسپولیس کمک کند امیدوارم در این بازی هم بتواند نقش بسزایی داشته باشد و به پیروز پرسپولیس در دربی کمک کند.
او در پایان به خاطرات تلخ و شیرین روزهای حضورش در دربی اشاره می‌کند و می‌گوید: من خاطرات زیاد و خوبی در دربی دارم اما بهترین بازی که همیشه در ذهنم یادآوری می شود  دیداری است که ما  یک ـ صفر از استقلال شکست خورده بودیم و بازی باخته را توانستیم با پیروز 3 ـ 1 پایان دهیم. تلخ‌ترین خاطره‌ام هم برمی‌گردد به باخت یک ـ صفر پرسپولیس در سال 1361 که مقابل 120هزار تماشاچی این اتفاق رخ داد که یکی از خاطرات تلخ را برای ما ساخت.
ورزش سه
451
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.