ورزشی print
پهلوان: به چیزی جز ۳ امتیاز دیدار مقابل پیکان فکر نمی کنیم
1 ورزش
0 comment   17 visibility
سه شنبه 8 اسفند 1396 ساعت 12:52
چکیده مطلب
هافبک تیم فوتبال تراکتورسازی تأکید کرد که این تیم برای راهیابی به مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا باید در دو بازی رفت و برگشت الجزیره امارات را شکست دهد.
احساس پهلوان درباره شرایط تراکتورسازی و بازی بعدی این تیم برابر پیکان گفت: وضعیت تیم ما خوب است و خودمان را آماده بازی با پیکان می‌کنیم. شش بازی دیگر در لیگ برتر باقی مانده است که باید بیشترین امتیاز را بگیریم، چون می‌خواهیم چند پله در جدول صعود کنیم و در پایان فصل جایگاه نسبتاً خوبی را به دست بیاوریم.
هافبک تیم فوتبال تراکتورسازی در ادامه افزود: بازی سختی با پیکان داریم، چون آنها در این چند هفته نتایج خوبی گرفته‌اند. البته ما میزبان هستیم و باید از این موضوع نهایت استفاده را ببریم. قطعاً به چیزی جز گرفتن سه امتیاز فکر نمی‌کنیم.
وی با اشاره به شرایط نامناسب تراکتورسازی در لیگ قهرمانان آسیا خاطر نشان کرد: متأسفانه بازی‌ها را با دو شکست پیاپی شروع کردیم و این کارمان را سخت کرد. البته هنوز چیزی برای ما تمام نشده است و هنوز برای صعود از این گروه شانس داریم. دو بازی رفت و برگشت با الجزیره امارات تعیین‌کننده است و باید شش امتیاز از این دو بازی بگیریم.
«دیگر فرصتی برای امتیاز از دست دادن نداریم»، پهلوان با بیان این جمله در مورد عملکرد خوب خوش در بازی‌های اخیر خاطرنشان کرد: تمام تلاش من این است که رضایت کادر فنی و هواداران تراکتورسازی را جلب کنم. دوست دارم همیشه با گل زدن یا پاس گل دادن به تیمم کمک کنم.

 

کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.