فرهنگی print
فیلم جدید فرهادی در جشنواره کن نمایش داده می شود یا نه؟
خبر انلاین
0 comment   12 visibility
سه شنبه 8 اسفند 1396 ساعت 15:04
چکیده مطلب
تاریخ اکران فیلم تازه اصغر فرهادی در فرانسه ابهاماتی درباره حضور داشتن این فیلم در جشنواره بین‌المللی فیلم کن مطرح کرده است.
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، مراحل تولید اصغر فرهادی با عنوان «همه می‌دانند» به پایان رسیده است. این اطلاعاتی است که از صفحه فیلم در پایگاه اینترنتی «IMDB» به دست می‌آوریم. با جستجو در اطلاعات موجود در این پایگاه می‌توان تاریخ اکران فیلم در فرانسه را نیز پیدا کرد.
بر اساس اطلاعات این وبسایت فیلم «همه می‌دانند» با بازی خاویر باردم و پنه‌لوپه کروز از ۹ می در فرانسه اکران خواهد شد. با توجه به آغاز شدن جشنواره فیلم کن در تاریخ ۸ می اگر تاریخ اکران فیلم درست باشد،‌ حضور فیلم در این جشنواره با پیچیدگی‌هایی همراه خواهد بود.
معمولا میان زمان نمایش فیلم در جشنواره و اکران آن حداقل باید یک شب فاصله وجود داشته باشد. یعنی اگر ۸ می نمایش جشنواره‌ای داشته باشد، می تواند ۹ می اکران شود. البته این امر رویدادی نادر است و برای انجام به هماهنگی‌های پیچیده‌ای نیاز است.
از جمله این موارد نادر می‌توان به فیلم «رابین هود» به کارگردانی ریدلی اسکات اشاره کرد که در تاریخ ۱۲ می سال ۲۰۱۰ به عنوان فیلم افتتاحیه جشنواره فیلم کن به نمایش درآمد و همزمان در ۱۲ کشور اکران شد.
فرهادی از فیلمسازان محبوب جشنواره کن است و فیلم «فروشنده» را نیز پس از پایان مهلت مقرر به جشنواره فرستاد. به هر روی با توجه به زمان تکمیل فیلم «همه می‌دانند»، جشنواره فیلم کن از محتمل‌ترین گزینه‌ها برای نمایش فیلم است.
«همه می‌دانند» هشتمین فیلم بلند فرهادی است و داستان کارولینا را روایت می‌کند که برای دیدار خانواده‌اش از آرژانتین به اسپانیا سفر می‌کند. رویدادهای غیرمنتظره در این سفر بر زندگی کارولینا تاثیر می‌گذارد.
ریکاردو دارین، باربارا لنی و خاویر کامارا دیگر بازیگران این اثر سینمایی به زبان اسپانیایی هستند.
58241
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.