فرهنگی print
جواد عزتی با چهار انگشت به کامبوج می رود
خبر انلاین
0 comment   27 visibility
سه شنبه 8 اسفند 1396 ساعت 17:27
چکیده مطلب
حامد محمدی فیلم سینمایی «چهار انگشت» را در کشور کامبوج می‌سازد.
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، پیش تولید فیلم سینمایی «چهار انگشت» دو ماهی است که آغاز شده و قرار است جواد عزتی یکی از نقش های اصلی فیلم را بازی کند. این فیلم یک بازیگر مرد اصلی دیگر نیز دارد که هنوز قرارداد امضا نکرده است.
حامد محمدی و افشین رضایی (دستیار کارگردان و برنامه ریز) چندی قبل عازم کشور کامبوج شدند و لوکشین های فیلم را انتخاب کرده اند.
مجوزهای لازم برای فیلمبرداری در کشور کامبوج صادر شده و برنامه ریزی گروه برای کلید خوردن فیلم اول فروردین ماه است. «چهارانگشت» محصول مشترک ایران و کامبوج است و کمپانی «کانتانا» به عنوان یکی از سرمایه گذاران تهیه کننده ایرانی را همراهی می کند.
در چند ماه گذشته این دومین فیلمنامه حامد محمدی است که برای دریافت پروانه ساخت به وزارت ارشاد ارائه می شود. فهرست عواملی که تاکنون با این پروژه قرارداد بسته اند عبارتند از نویسنده و کارگردان: حامد محمدی، مدیر پروژه: تهاناتپون سینپونکوئد، مدیر فیلمبرداری: محمدرضا سکوت، تدوین: حسن ایوبی، طراح صحنه و لباس: ملودی اسماعیلی، طراح چهره پردازی: عظیم فراین، آهنگساز: کیتوات چیناکته، دستیار کارگردان و برنامه ریز: افشین رضایی، صدابردار: امیر نوبخت، منشی صحنه: سعیده دلیریان، مدیرتولید: پاریسا آنودیت، انتخاب لوکیشن: پیسیت رومینگسیر و عکاس: ناتاساک ورانوراپانیچ.
58243
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.