سیاسی print
ابطحی:معرفی افرادی برای دیدار اصلاح طلبان با رهبری صحت ندارد/جهانگیری تلاش زیادی انجام داده است
آفتاب
0 comment   18 visibility
سه شنبه 8 اسفند 1396 ساعت 18:08
چکیده مطلب
حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی ابطحی، عضو مجمع روحانیون مبارز گفت: از طرف تشکل های اصلاح طلب فرد یا افرادی برای ملاقات با رهبری تعیین نشده اند.
آفتاب‌‌نیوز : محمدعلی ابطحی در پاسخ به این سوال که آیا اخباری که در مورد درخواست اصلاح طلبان از سید محمد صدر و آیت الله موسوی خوئینی ها برای ملاقات با رهبری مطرح می شود، تصمیم تشکیلاتی اصلاح طلبان است یا خیر، گفت: موضوع معرفی افراد از سوی اصلاح طلبان برای دیدار رهبری صحت ندارد. گرچه جدای از دیدار رهبر معظم انقلاب، گفت‌وگو با جریانات مختلف همیشه موردحمایت اصلاح طلبان بوده است ولی تا کنون افرادی مشخص برای این کار از سوی جریانات اصلاح طلب و یا شخص آقای خاتمی معرفی نشده اند. چون اساسا اصلاح طلبان و یا هر گروه دیگری وقتی می توانند افرادی را معرفی کنند که از طرف رهبری چنین چیزی خواسته شده باشد؛ طبیعتا اصلاح طلبان نمی توانند به صورت یکسویه افرادی را برای ملاقات و گفت و گو با رهبری معرفی کنند.
او اضافه کرد: نکته دیگر این که در خصوص این موضوع، این است که آقای جهانگیری تا کنون تلاش زیادی انجام داده و نسبتا موفق هم بوده و در میان اصلاح طلبان نیز از جایگاه معتبری برخوردار است.
این عضو مجمع روحانیون مبارز ادامه داد: آقایان صدر و موسوی خوئینی ها هر دو چهره های سرشناس و بزرگی در جریان اصلاح طلبی هستند اما خبری که در مورد آنها منتشر شده، درست نیست.
انتخاب
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.