فرهنگی print
اکران فیلم های منتخب جشنواره فجر برای اعضای باشگاه
خبر انلاین
0 comment   29 visibility
سه شنبه 8 اسفند 1396 ساعت 19:35
چکیده مطلب
اعضای باشگاه جشنواره جهانی فیلم فجر می‌توانند تا ۱۱ اسفندماه در پردیس سینمایی چارسو به تماشای فیلم‌های منتخب این رویداد سینمایی بنشینند.
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، جشنواره جهانی فیلم فجر هر ساله خدماتی ویژه را برای اعضای باشگاه خود در نظر می گیرد که به همین منظور تعدادی از فیلم های منتخب سی و پنجمین جشنواره جهانی فیلم فجر اسفند ماه امسال به طور ویژه برای اعضای باشگاه به نمایش در می آید.
اعضای باشگاه جشنواره جهانی فیلم فجر می توانند با مراجعه به سایت www.Fajriff.com بخش باشگاه نسبت به ثبت نام و تکمیل اطلاعات اقدام کنند و سپس برای هماهنگی، طبق زمانبندی درج شده در جدول پخش فیلم به کانتر باشگاه جشنواره واقع در طبقه پنجم پردیس چارسو مراجعه کنند.
بر همین اساس سه شنبه هشتم اسفندماه از ساعت ۱۳ تا ۱۵ فیلم سینمایی «دختر ناشناس» ساخته ژان-پی‌یر و لوک داردن از بلژیک و از ساعت ۱۵ تا ۱۷ فیلم سینمایی «افتخار»، چهارشنبه ۹ اسفندماه از ساعت ۱۵ تا ۱۷ فیلم سینمایی «فرانتز» به کارگردانی فرانسوا اوزون از فرانسه و از ساعت ۱۷ تا ۱۹ فیلم سینمایی «اعترافات» ساخته روبرتو آندو از ایتالیا، پنجشنبه ۱۰ اسفندماه از ساعت ۱۳ تا ۱۵ فیلم سینمایی «معلم» ساخته یان ژبیک تولید مشترک جمهوری اسلواکی و جمهوری چک و از ساعت ۱۵ تا ۱۷ فیلم سینمایی «فارغ التحصیلی» به کارگردانی کریستیان مونجیو و جمعه ۱۱ اسفندماه از ساعت ۱۳ تا ۱۵ فیلم سینمایی «پساتصویر» ساخته آندره وایدا و از ساعت ۱۵ تا ۱۷ فیلم سینمایی «فرانتز» به نمایش درمی آید.
این فیلم ها از جمله آثار منتخب دوره های قبلی جشنواره هستند.
آدرس سایت رسمی جشنواره Fajriff.com و پست الکترونیکی جشنواره Info@Fajriff.com است.
سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر ۱۹ تا ۲۷ آوریل ۲۰۱۸ (۳۰ فروردین تا هفتم اردیبهشت ۱۳۹۷) به دبیری سیدرضا میرکریمی در تهران برگزار می شود.
58243
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.