ورزشی print
مونتلا در پاسخ به صحبت های کسیه: برخی بازیکنان وقتی کارها خوب پیش نمی رود، دائم عذر و بهانه می آورند
طرفداری
0 comment   10 visibility
سه شنبه 8 اسفند 1396 ساعت 20:15
چکیده مطلب
سرمربی سابق روسونری ها از صحبت های اخیر کسیه دلخور نیست اما تایید کرد برخی بازیکنان در روزهای سخت به جای کمک کردن دائما بهانه می آورند.
طرفداری- پس از پیروزی مقابل رم، فرانک کسیه در پیامی اعلام کرد شرایط تیم میلان با گتوزو قابل مقایسه با دوران مونتلا نیست. میلان با گتوزو، روزهای بسیار خوبی را سپری می کند و به نظر می رسد این تیم پس از سال ها به دوران با شکوه خود نزدیک می شود.
پس از بازی با رم، فرانک کسیه در تمجید از گتوزو گفته بود:
گتوزو مجبورمان می کند سخت تمرین کنیم، مخصوصا از لحاظ تاکتیکی. با مونتلا در تمرینات خیلی کم کار می کردیم، اما با گتوزو همه چیز فرق کرده و با نتایج کسب شده می توانید این را ببینید.
بسیاری صحبت های کسیه را اینطور برداشت کردند که او قصد تخریب سرمربی سابقش را داشته است اما مونتلا توضیح می دهد که اظهارات هافبک میلان، بد برداشت شده است. به نقل از Football-Italia، مونتلا در این مورد گفت:
فرانک بلافاصله به من پیامی داد تا شرایط را توضیح بدهد. این صحبت ها چیزی نبود که او می خواست بگوید و به درستی قصدش را بیان نکرد. وقتی شما برنده می شوید، همه چیز راحت تر به نظر می رسد اما وقتی می بازید، اوضاع به هم می ریزد. با این حال برخی بازیکنان هستند وقتی کارها خوب پیش نمی رود سعی می کنند دائم عذر و بهانه بیاورند.
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.