سیاسی print
مردم با همه مشکلات، آرمان های امام را رها نکرده اند
برترین ها
0 comment   6 visibility
سه شنبه 8 اسفند 1396 ساعت 23:20
چکیده مطلب
دبیر ستاد مرکزی بزرگداشت امام خمینی گفت: علی رغم احتمال کاستی‌ها در ماه رمضان، مراسم امسال یکی از شاداب‌ترین مراسم سالگردهای امام بود و امیدواریم سال آینده هم با شکوه و عظمت برگزار شود.
خبرگزاری فارس: محمدعلی انصاری دبیر ستاد مرکزی بزرگداشت امام خمینی با تقدیر از دست اندرکاران برگزاری مراسم 22 بهمن اظهار داشت: همه کسانی که در صحنه راهپیمایی بی سابقه 22 بهمن بودند احساس می‌کردند که این راهپیمایی متفاوت و با شکوه‌تر از سال‌های قبل برگزار شد و مردم ایران بار دیگر حمایت خود را از امام، راه امام، مقام معظم رهبری و مسئولین به دنیا نشان دادند.
انصاری با اشاره به ناآرامی‌های اخیر گفت: منتظریم که تحلیلگران و مسئولان این قضایا را تحلیل و واکاوی کنند؛ موضوع اغتشاشات نگران کننده بود که به یاری خداوند و درایت نیروی انتظامی به سرانجام خوبی ختم و دست بیگانگان کوتاه شد و واضح است که مردم با همه مشکلات و سختی ها دفاع از امام و آرمان های امام را رها نمی کنند. کسی که از روی آگاهی راه امام را انتخاب کرده امکان ندارد از راه امام برگردد و چیز دیگری را جایگزین کند. نظام اسلامی ما یک نظام ریشه دار عمیق است که غیر از میلیون ها انسان دست خدا هم یاری‌گر آنها است.
دبیر ستاد مرکزی بزرگداشت امام خمینی تصریح کرد: آفتی که باید از آن بسیار نگران باشیم و از آن بترسیم این است که سخنان و رفتار ما افراد نیمه راه را ناامید و آدم هایی که نیاز به تقویت بنیه دارند وادار به خاموشی و سردی کند. پمپاژ ناامیدی و یأس، حتی در سخت ترین شرایط، یک جرم و یک گناه نابخشودی است.
وی با بیان اینکه آدم‌هایی که نان انتقاد را می خورند اشکال ندارد حقوقشان را بگیرند ولی دست از انتقادهایی که به جان و روح مردم خنجر می اندازد بردارند گفت: دست از طیف‌بندی‌ها و جناح‌بندی‌هایی که مردم را در اساس و آرمان های انقلاب دچار وسوسه و دغدغه می کند بردارند، دست از ژست های اپوزیسیونی هم بردارند.
انصاری گفت: ما در آستانه چهلمین سال پیروزی انقلاب هستیم؛ چهل سال تجربه را پشت سر گذاشته‌ایم و در حقیقت سال آینده سال بلوغ انقلاب ما است و با عبور از سعی و خطاها می‌توانیم ادعا کنیم دارای بلوغ بالای حاکمیتی هستیم و قطعا می‌توانیم سال‌های بعد را با موفقیت بیشتر پشت سر بگذاریم؛ مشروط به اینکه از تجربه ها درس گرفته باشیم.
دبیر ستاد مرکزی بزرگداشت امام خمینی مراسم امسال بزرگداشت امام را زیبا و باشکوه توصبف کرد و افزود: علی رغم احتمال کاستی ها در ماه رمضان، مراسم امسال یکی از شاداب ترین مراسم سالگردهای امام بود و امیدواریم سال آینده هم با شکوه و عظمت برگزار شود.
وی گفت: ستاد بزرگداشت امام در برنامه های تبلیغاتی و فرهنگی باید با نگاه به چهل سال گذشته دستاوردهای مختلف نظام را معرفی و منتشر نماید که از وظایف ما تاریخ نگاری و خاطره نگاری است. باید در این مناسبت و هر مناسبت دیگر تاریخ انقلاب را با شفافیت و بدون حبّ و بغض به نسل بعدی منتقل کنیم.
برچسب ها
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.