سیاسی print
تخلیه آب از چادرها و کانکس های زلزله زدگان توسط نیروهای ارتش/ استقرار یک فروند بالگرد در پادگان ابوذر برای مواقع ضروری
میزان
0 comment   37 visibility
چهارشنبه 9 اسفند 1396 ساعت 09:20
چکیده مطلب
جانشین فرمانده قرارگاه غرب ارتش گفت: یگان‌های نیروی زمینی ارتش که در پادگان ابوذر مستقر هستند، در طول یک هفته گذشته و همچنین دیشب (سه شنبه) با تجهیزات مخصوص تخلیه آب در سطح شهرستان سرپل‌ذهاب حاضر شده و اقدام به تخلیه آب از چادرها، کانکس‌ها و همچنین معابر اصلی شهر کردند.
امیر «جواد مولایی» در گفت‌وگو با خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری میزان، با اشاره به تلاش‌های نیرو‌های ارتش برای تخلیه آب از چادر‌ها و کانکس‌های مردم زلزله‌زده در شهرستان سرپل‌ذهاب اظهار کرد: یگان‌های نیروی زمینی ارتش که در پادگان ابوذر مستقر هستند، در طول یک هفته گذشته و همچنین دیشب (سه شنبه) با تجهیزات مخصوص تخلیه آب در سطح شهرستان سرپل‌ذهاب حاضر شده و اقدام به تخلیه آب از چادرها، کانکس‌ها و همچنین معابر اصلی شهر کردند.
وی افزود: زمین‌های شهر سرپل ذهاب اکثرا هموار است و به همین دلیل شاهد هستیم که در برخی مناطق آب جمع شده و خسارت به بار می‌آورد.
جانشین فرمانده قرارگاه غرب ارتش همچنین با بیان اینکه بالگرد‌های هوانیروز معمولا زمانی وارد عمل می‌شند که وضعیت اضطراری پیش آمده باشد، گفت: هم اکنون ما در پادگان ابوذر یک فروند بالگرد را مستقر کرده‌ایم تا در هنگام نیاز و مواقع ضروری، فورا ماموریت خود را انجام دهد.
امیر مولایی در پایان با بیان اینکه نیروهای ارتش همچنان کمک‌های مردم خیّر کشور را میان زلزله‌زدگان توزیع می‌کنند، گفت: حمام‌های صحرایی ارتش که در ماه گذشته با تعداد ۲ عدد در خدمت مردم سرپل‌ذهاب و در نواحی مختلف این شهرستان بکارگیری شده بود هم‌اکنون به ۱۴ مورد افزایش پیدا کرده است.
انتهای پیام/
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.