اجتماعی print
تعیین تکلیف کرایه های جدید اتوبوس و تاکسی تا پایان سال
تسنیم
0 comment   23 visibility
چهارشنبه 9 اسفند 1396 ساعت 09:47
چکیده مطلب
عضو کمیسیون عمران‌ و حمل‌ونقل شورای شهر تهران از تعیین تکلیف کرایه‌های جدید اتوبوس و تاکسی97 تا پایان سال خبر داد.
افشین حبیب‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم با اشاره به اینکه هنوز لایحه افزایش کرایه‌های تاکسی و اتوبوس از سوی شهرداری تهران به شورای شهر ارسال نشده است، اظهار کرد: افزایش کرایه‌ها در این بخش بهای خدمات محسوب می‌‌شود و در واقع عوارض نیست و تا زمانی که رقم جدید آن در شورای شهر تهران تصویب نشده است، قیمت‌های قبلی به‌قوت خودش باقی است.
وی تصریح کرد: از زمانی که قیمت‌های جدید در خصوص کرایه‌های تاکسی و اتوبوس در شورای شهر تهران به‌تصویب برسد لازم الاجرا خواهد بود.
حبیب‌زاده گفت: با توجه به روزهای پایانی سال، شورای شهر تهران با ازدحام لایحه و طرح روبه‌رو است و با توجه به اتمام لوایح بودجه و طرح ترافیک 97، قبل از پایان سال تکلیف کرایه‌های جدید مشخص خواهد شد.
عضو کمیسیون عمران و حمل‌ونقل شورای شهر تهران ادامه داد: تا قبل از تصویب لایحه افزایش کرایه‌های تاکسی و اتوبوس در سال 97، افزایش هر میزان کرایه غیرقانونی است و باید دستگاه‌های مربوطه برخورد کنند.
وی در خصوص آخرین وضعیت ایمن‌سازی خط 7 متروی تهران گفت: به‌نظر می‌رسد بهره‌برداری مجدد از این خط نیز تا پایان سال محقق نشود و این موضوع به اوایل سال 97 برسد.
انتهای پیام/*
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.