سیاسی print
انتقاد وزیرکشاورزی دولت دهم از نامه سرگشاده احمدی نژاد
تسنیم
0 comment   18 visibility
چهارشنبه 9 اسفند 1396 ساعت 13:27
چکیده مطلب
صادق خلیلیان گفت: انتشار سرگشاده و برخی مطالب نامه احمدی‌نژاد را نمی‌پسندم و انتظار نداشتم احمدی‌نژاد در این مقطع چنین کاری انجام دهد.
صادق خلیلیان وزیر جهاد کشاورزی دولت دهم در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری تسنیم، درباره انتشار اخیر نامه محمود احمدی نژاد خطاب به رهبر معظم انقلاب اظهار داشت: من انتشار این نامه را بصورت سرگشاده در این مقطع تایید نمی‌کنم و اگر مسئله‌ای هست وی می‌تواند بنویسد و اگر رهبر معظم انقلاب تشخیص دادند جلساتی خواهند گذاشت و با همفکری و مشورت تصمیمی که به خیر و صلاح کشور است می‌گیرند.
بیشتر بخوانید مقدم فر: فتنه‌های احتمالی احمدی‌نژاد ممکن اما بی‌اثر است
ولایت فقیه و مهار دیکتاتوری «احمدی‌نژاد»ها
وی افزود: احمدی نژاد البته با بیانیه‌ای که بعدا صادر کرد سعی نمود تا مقداری آثار آن نامه سرگشاده را تعدیل کند اما ای کاش آن را سرگشاده منتشر نمی‌کرد.
وزیر جهاد کشاورزی دولت احمدی نژاد درباره ادعای مهندسی انتخابات که در نامه احمدی‌نژاد آمده، اظهار داشت‌: ممکن است در انتخابات‌های ما در دوره‌های مختلف هرکسی از زاویه نگاه خودش انتقاداتی داشته باشد اما اینکه بخواهیم بگوییم انتخابات مهندسی می‌شود این جمله درستی نیست و نباید سلامت انتخابات نظام را از بدو تاسیس تا کنون زیر سوال برده و چنین کلمه‌ای بکار ببریم.
خلیلیان خاطرنشان کرد: اگر این حرف صحیح باشد در هر انتخاباتی شخص شکست‌خورده همین لفظ را برای رقیب پیروز بکار می‌برد. بنابراین فکر می‌کنم مطالبی که در نامه منتشر شد اگر از زاویه نگاه خود احمدی‌نژاد هم درست باشد انتشارش صحیح نیست و می‌تواند شخصاً برای رهبری بفرستد و ایشان هم اگر لازم بود بررسی می‌کنند.
وی در پایان افزود: در مجموع انتشار سرگشاده و برخی مطالب نامه را نمی‌پسندم و انتظار نداشتم احمدی‌نژاد در این مقطع چنین کاری انجام دهد.
انتهای پیام/
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.