اجتماعی print
بیانیه اسنپ درباره کمپین همه با هم برای زلزله زدگان
مهر
0 comment   51 visibility
چهارشنبه 9 اسفند 1396 ساعت 13:47
چکیده مطلب
۲۱ آبان ۱۳۹۶ قلب‌ همه ایران از غم زلزله‌ کرمانشاه به‌درد آمد. یک روز پس از آن حادثه دلخراش، کاربران اسنپ را به همیاری با آسیب‌دیدگان زلزله در کمپین «همه با هم برای زلزله‌زدگان» دعوت کردیم.
به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، از آن روز گزینه «کمک به زلزله‌زدگان» در راستای مسئولیت اجتماعی خانواده اسنپ در بخش پرداخت آنلاین اپلیکیشن فعال شد، تا شما بتوانید در صورت تمایل ۱۰ درصد از هزینه هر سفر خود را به با حضور در کمپین کمپین «همه با هم برای زلزله‌زدگان»  به زلزله‌زدگان اهدا کنید. امروز وظیفه خود می‌دانیم تا گزارشی از مبالغ جمع‌آوری‌شده و چگونگی اختصاص آن به آسیب‌دیدگان زلزله کرمانشاه خدمت‌تان ارائه دهیم.
مبالغ اهدایی کاربران اسنپ صرف پروژه‌ای به نام «۲۰ ستون» خواهد شد. این پروژه با همت موسسه نیکوکاری مهربانه راه‌اندازی شده است و خانواده میلیونی اسنپ به عنوان تنها حامی «۲۰ستون» در کنار این موسسه همراه مردم کرمانشاه خواهد بود. در این پروژه کاربران اسنپ و مهربانه ۲۰سازه ضدزلزله را به خانواده‌ زنان سرپرست خانوار و توان‌یابان منطقه ثلاث باباجانی اهدا می‌کنند.
اسنپ به عنوان تنها حامی «۲۰ستون»، مبلغ ۸۰میلیون از ۲۰۰میلیون تومان مورد نیاز برای اجرای این پروژه را پرداخت می‌کند. این مبلغ ماحصل ۱۰درصد هزینه سفرهای کاربران اسنپ به‌علاوه اهدایی کلیه کارکنان این شرکت است.
از امروز گزینه «کمک به زلزله‌زدگان» غیرفعال خواهد شد و می‌توانید از طریق شبکه‌های اجتماعی و سایت مهربانه در جریان اجرای پروژه «۲۰ستون» قرار بگیرد.
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.