سیاسی print
ولایتی: پیروزی نهایی در سوریه نزدیک است
ایسنا
0 comment   8 visibility
چهارشنبه 9 اسفند 1396 ساعت 14:14
چکیده مطلب
مشاور مقام معظم رهبری در امور بین‌الملل با بیان اینکه سوریه می‌تواند بر دشمنان خود پیروز شود گفت: پیروزی نهایی نزدیک است.
به گزارش ایسنا، علی‌اکبر ولایتی در دیدار با محمد عبدالستار وزیر اوقاف سوریه ضمن امیدواری از اینکه این سفر، سفر موفق و پرباری برای این هیات باشد، گفت: حضور و نقش شما را به عنوان فرستاده بشار اسد رییس جمهور سوریه گرامی می‌داریم.
وی تصریح کرد: رابطه ما با سوریه برادرانه و مثال‌زدنی است و ان‌شاءالله روز به روز این رابطه مستحکم‌تر شود. امیدواریم سوریه بتواند با دشمنان که خارج از مرزها وارد این کشور و به دولت و مردم سوریه لطمه می‌زنند پیروز شوند. پیروزی نهایی نزدیک است.
مشاور مقام معظم رهبری در امور بین‌الملل بیان کرد: جنگ در سوریه، جنگ بین‌المللی و حدود 80 کشور در آن دخالت دارند و آزمونی است برای دولت و مردم سوریه که مقاوم هستند و می‌توانند در برابر جنگ علیه خود بایستند.
همچنین در این دیدار محمد عبدالستار وزیر اوقاف سوریه نیز اظهار کرد: این هیات، هیات جمهوری عربی سوریه است که به ایران سفر کرده تا به رهبری سلام برساند و دولت ایران و شخص جنابعالی در تحکیم مناسبات بین دو کشور نقش دارند.
وی ادامه داد: پیام این هیات و علمای ولاد شام این است که نهایت احترام را به جمهوری اسلامی ایران و ملت مسلمان ایران ازابتدای پیروزی انقلاب قائل بوده است.
وزیر اوقاف سوریه تاکید کرد: در شرایط حساس کنونی خواستیم این پیام را برسانیم که مقاومت قهرمانانه اسلامی برقرار است و با توجه به مناسبات گسترده بین ایران و سوریه در عرصه‌های مختلف گام‌های مهمی را در جهت تحکیم مناسبات و پایداری مقاومت اسلامی برداریم.
انتهای پیام
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.