حوادث print
ماجرای تیراندازی در میدان آزادی چه بود؟
ساعت ۲۴
0 comment   87 visibility
چهارشنبه 9 اسفند 1396 ساعت 15:21
چکیده مطلب
ساعت 24-تیراندازی در میدان آزادی تهران درحالی خبرساز شده که چنین اتفاقی امروز در این محدوده رخ نداده و ماجرا مربوط به روز گذشته و دستگیری سه برادر سارق در محدوده شهرک آپادانا است.
ساعت 24-تیراندازی در میدان آزادی تهران درحالی خبرساز شده که چنین اتفاقی امروز در این محدوده رخ نداده و ماجرا مربوط به روز گذشته و دستگیری سه برادر سارق در محدوده شهرک آپادانا است.
سردارحسین رحیمی، رییس پلیس تهران در واکنش به خبر تیراندازی در محدوده میدان آزادی که گفته شده بود امروز رخ داده است، این خبر را تکذیب و اعلام کرد که این موضوع مربوط به دستگیری چند سارق در روز گذشته است.
سرهنگ مجتبی شمس بیرانوند، رییس کلانتری ۱۳۵ آزادی نیز درباره جزئیات بیشتر از این ماجرا گفت:‌ سه برادر با معرفی خود به عنوان خریدار خودرو و معرفی طعمه‌هایشان از سایت دیوار  با این افراد قرار گذاشته و پس از حضور در محل قرار به بهانه معامله خودرو در دفترخانه سوار بر خودروی شاکی شده و به سمت دفترخانه حرکت کردند، اما این افراد در طول مسیر با همدست دیگریشان که دارای پلاک مخدوش بود،  مقابل خودرو را گرفته و با تهدید چاقو و ضرب و شتم، شاکی را سوار بر خودرو کرده و متواری شدند.
وی با بیان اینکه سارقان همراه خود دستگاه کارتخوان داشتند، گفت:‌ آنها صاحب خودرو را با چاقو تهدید کردند که رمز کارت را بدهد تا با دستگاه کارتخوانی که همراه دارند حسابش را خالی کنند.
بیرانوند با بیان اینکه روز گذشته ماموران کلانتری 135 آزادی موفق به شناسایی این سارقان شدند، گفت: پس از تعقیب و گریز کوتاه،  ماموران با هوشیاری و سرعت عمل میدانی و با شلیک تیر هوایی در شهرک آپادانا این سارقان را که سه برادر بودند، دستگیر و به مقر پلیس منتقل کردند.
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.