حوادث print
انفجار در مغازه ای واقع در ناصرخسرو/ ۲ آتش نشان مصدوم شدند
ساعت ۲۴
0 comment   86 visibility
چهارشنبه 9 اسفند 1396 ساعت 15:54
چکیده مطلب
ساعت 24-سخنگوی سازمان آتش نشانی از حریق گسترده و انفجار چند گالن حاوی مواد شیمایی در مغازه‌ای واقع در منطقه ناصر خسرو خبرداد.
ساعت 24-سخنگوی سازمان آتش نشانی از حریق گسترده و انفجار چند گالن حاوی مواد شیمایی در مغازه‌ای واقع در منطقه ناصر خسرو خبرداد.
سید جلال ملکی گفت: ساعت ۱۴ و ۴۹ ظهر امروز، آتش سوزی در یک مغازه نگهداری و عرضه مواد شیمیایی به نیروهای سازمان آتش نشانی اطلاع داده شد.
وی افزود: این حادثه در منطقه ناصر خسرو، کوچه خدابنده لو رخ داد و بلافاصله نیروهای ۲ ایستگاه سازمان آتش نشانی به همراه گروه تخصصی مبارزه با حوادث شیمایی سازمان در محل حادثه حضور پیدا کردند.
سخنگوی سازمان آتش نشانی با اشاره به محل وقوع حادثه اظهارکرد: محل وقوع انفجار و آتش سوزی، یک مغازه ۵ متری به همراه یک زیر زمین بود که در این مغازه و زیر زمین آن، مقدار قابل توجهی مواد شیمیایی و قابل اشتعال نگهداری می‌شد.
ملکی ادامه داد: در کنار مواد شیمایی، مقداری اکلیل و سرنج نیز نگهداری می‌شد که همین موضوع سبب حریق گسترده در این مغازه کوچک شده بود.
وی از انفجار چند بشکه مواد شیمایی خبرداد و خاطرنشان کرد: زمانی که آتش نشان‌ها برای خاموش کردن حریق اقدام می‌کردند به یکباره چند بشکه نگهداری از مواد شیمایی منفجر شد و همین موضوع سبب مصدومیت ۲ آتش نشان شد.
سخنگوی سازمان آتش نشانی از خارج کردن بشکه‌ها و اطفای حریق خبرداد و اذعان کرد: آتش نشان‌ها پس از خارج کردن کامل بشکه‌های مواد شیمایی از محل، اقدام به اطفای کامل حریق کرده و عملیات خود را به اتمام رساندند.
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.