فرهنگی print
راه مقابله با دشمن دستیابی به فناوری و تولید علم است
مهر
0 comment   21 visibility
چهارشنبه 9 اسفند 1396 ساعت 15:57
چکیده مطلب
رئیس سازمان اوقاف گفت: در هر موضوعی که علم و دانش لازم را نداریم تا یک مشکل را حل کنیم دشمن فشار می‌آورد لذا راه مقابله با دشمن دستیابی به فناوری و تولید علم است.
به گزارش خبرگزاری مهر، حجت‌الاسلام والمسلمین محمدی، نماینده ولی فقیه و رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه پیش از ظهر امروز در همایش ملی وقف و علم و فناوری در دانشگاه فردوسی مشهد گفت:اگر یک موقوفه سود منافع و عواید داشته باشد در کنار آن می‌توان اقدامات فرهنگی و اجتماعی انجام داد، در غیر این صورت اصل سرمایه به تدریج مستهلک می‌شود و از بین می‌رود.
رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه افزود: باید ارزش یک ساختمان وقفی بیش از پیش شود؛ این امور نشان می‌دهد در موضوع وقف به خوبی فرهنگ‌سازی نکرده‌ایم.
حجت‌الاسلام والمسلمین محمدی تاکید کرد: باید به وقف در عرصه علم و فناوری نیز توجه کنیم؛ موضوع تولید علم و فناوری فقط برای دانشگاه‌ها نیست ؛بلکه در حوزه‌های علمیه هم این کار ضرورت دارد.
وی گفت: به برکت واقفان در طول تاریخ کشور همه ما از عواید وقف بهره برده‌ایم و امروز هم صندوق موقوفات علم و فناوری لازم است، تاسیس شود تا در مسیر علم به توفیقات بیشتری دست یابیم.
رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه خاطرنشان کرد: در هر موضوعی که علم و دانش لازم را نداریم تا یک مشکل را حل کنیم دشمن فشار می‌آورد لذا راه مقابله با دشمن دستیابی به فناوری و تولید علم است.
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.