سیاسی print
امیدواریم در آینده نزدیک پذیرای زائران ایرانی در سوریه باشیم
ایسنا
0 comment   21 visibility
چهارشنبه 9 اسفند 1396 ساعت 16:03
چکیده مطلب
وزیر اوقاف سوریه ابراز امیدواری کرد که با تکمیل شدن پیروزی در آینده نزدیک، زائران ایرانی بتوانند به سوریه سفر کنند.
به گزارش ایسنا، محمد عبدالستار وزیر اوقاف سوریه پس از دیدار با مشاور رهبری در امور بین‌الملل در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: هدف اصلی این دیدار تشکر و سپاس از تلاش‌ها و ایستادگی‌های ایران در کنار مردم سوریه و در برابر توطئه‌های دشمنان به رهبر معظم انقلاب و ملت مسلمان ایران است.
وی افزود: هیاتی که در این سفر حضور دارند متشکل از علمای سوری هستند و تنها راهی که می‌توانیم در برابر دشمنان و مستکبران بایستیم این است که با هم باشیم و هر نوع اختلاف و تفرقه را از بین ببریم.
وزیر اوقاف سوریه افزود: ما همراه و در کنار علما و مسئولین ملت ایران این راه را ادامه می‌دهیم تا از طریق فکر و اندیشه بتوانیم در برابر فکر و اندیشه وهابی‌ها بایستیم و امیدواریم در این سفر نتایج و برنامه‌های خوبی هم حاصل شود و بتوانیم در یک جبهه در برابر توطئه آمریکایی‌ها و صهیونیست‌ها به ویژه توطئه تصمیم‌گیری رییس‌جمهور آمریکا در به رسمیت شناختن قدس به عنوان پایتخت اسرائیل بایستیم.
وی در پاسخ به سوالی درباره اینکه فکر می‌کنید چه زمانی امکان حضور ایرانیان برای سفر به سوریه و زیارت وجود دارد،‌ گفت: ‌با تلاش‌ها و فداکاری‌های رزمندگان از سوریه، مقاومت اسلامی لبنان و جمهوری اسلامی ایران توانستیم پیروزی‌های بزرگی را به دست آوریم و امنیت بسیار خوبی در دمشق و شهرهای مختلف وجود دارد و توانسته‌ایم تا 90 درصد مشکلات را حل کنیم.
وزیر اوقاف سوریه خاطرنشان کرد: ان‌شاءالله در آینده نزدیک با تکمیل شدن پیروزی بتوانیم پذیرای زائران ایرانی در سوریه باشیم.
انتهای پیام
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.