بین الملل print
غوطه شرقی در دومین روز هم شاهد ثبت موردی از خروج غیرنظامیان نبود
مهر
0 comment   30 visibility
چهارشنبه 9 اسفند 1396 ساعت 16:06
چکیده مطلب
یک منبع نظامی سوری به عدم ثبت موردی از خروج غیرنظامیان یا افراد مسلح از گذرگاههای مشخص شده، در دومین روز آتش بس به علت ممانعت فرماندهان گروههای تروریستی مسلح اشاره کرد.
به گزارش خبرگزاری مهر، یک منبع نظامی به خبرنگار اسپوتنیک گفت که تاکنون موردی از خروج غیرنظامیان یا افراد مسلح به علت تهدیدات فرماندهان گروههای مسلح ضد افرادی که مایل به خروج هستند، ثبت نشده است.
این منبع بیان کرد: گروههای تروریستی مسلح در منطقه غوطه برای دومین روز، غیرنظامیانی که مایل به خروج از غوطه به سوی مناطق امن هستند را هدف قرار دادند. مرکز ویژه اسکان ساکنان غوطه در مرکزی در منطقه الدویر در حومه دمشق آماده شده است تا این افراد را پذیرا باشد و خدمات درمانی و بهداشتی به کودکان، زخمی شدگان و بیماران ارائه دهد.
بر اساس این گزارش؛ غوطه به چهار منطقه تقسیم شده و در هر بخشی دو گذرگاه انسانی باز است یعنی حدود ۸ معبر برای خروج ساکنان و افراد مسلحی که مایل به خروج و تحویل سلاح خود هستند، باز است. گذرگاه انسانی که در اردوگاهی در خط تماس با مزارع دوما ایجاد شده است مجهز به مراکز متعدد اورژانسی، بازرسی زنان و کودکان و تحویل گرفتن سلاح افراد مسلح است.
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.