حوادث print
دستگیری قاتلان شهید حسین احمدی در هرمزگان
جام نیوز
0 comment   86 visibility
چهارشنبه 9 اسفند 1396 ساعت 16:12
چکیده مطلب
رئیس پلیس امنیت عمومی استان از شناسایی ودستگیری عاملان شهادت ستواندوم "حسین احمدی" خبر داد.
به گزارش سرویس حوادث جام نیـوز، سرهنگ علی اصغر عبادی نیک، رئیس پلیس امنیت عمومی استان هرمزگان گفت: در پی به شهادت رسیدن ستواندوم "حسین احمدی" از کارکنان ایست و بازرسی شهید " میرزایی " بندرعباس در سال 93 و متواری شدن عاملان شهادت ، شناسایی و دستگیری متهمان به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت.
وی افزود : با انجام اقدامات فنی و تخصصی مشخص شد متهمان که غیر بومی بودند از آن زمان به دلیل ترس از شناسایی و دستگیری به استان هرمزگان تردد نداشته تا اینکه در 27 بهمن ماه به همراه 4 تن از همدستانشان برای معاملهمواد مخدر با حضور در استان در محوطه کارگاهی در اطراف بندرعباس ساکن شده اند.
رئیس پلیس امنیت عمومی هرمزگان اظهارداشت: مأموران با هماهنگی مقام قضائی به محل اختفاء متهمان اعزام و طی عملیات ضربتی هر 5 نفر را دستگیر کردند.
این مسئول انتظامی تصریح کرد: متهمان با جو سازی خود را کارگر ساختمانی معرفی و سعی در انحراف ذهن ماموران داشتند که در نهایت 2 تن از آنان به بزه انتسابی و به شهادت رساندن ستواندوم "حسین احمدی" اعتراف کردند .
عبادی نیک اظهار داشت: متهمان در اعترافات خود اقرار کردند که در زمان به شهادت رساندن شهید احمدی ، حامل 98 کیلو مواد مخدر و مقداری کالای قاچاق  بودند که به همین خاطر با شهید احمدی درگیر و وی را به شهادت رسانده اند.
رکنا
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.