اجتماعی print
اصل تعرفه های پزشکی هر سال باید افزایش یابد
میزان
0 comment   42 visibility
چهارشنبه 9 اسفند 1396 ساعت 17:15
چکیده مطلب
مدیرعامل بیمه سلامت گفت: چند سالی است که اصل تعرفه های پزشکی افزایش نیافته است.
به گزارش خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان، طاهرموهبتی عصر چهارشنبه پس از دیدار با مسئولان درمانی و پزشکان اصفهانی در این شهر، به خبرنگاران گفت:در نظر داریم در سال ٩٧ پروتکول درمان، سقف هزینه و گایدلاین را در اجرای برنامه‌ها در محوریت قرار گیرد. در تعیین تعرفه‌ها خریدار، فروشنده و سیاست‌های کلی مطرح می‌شوند. دولت وظیفه تسریع خدمات سلامت برای مردم را دارد که در این راستا بیمه رایگان برای مردم محروم، کاهش فرانشیز و بهبود و ایمنی هتلینگ و بازسازی بیمارستان‌ها در برنامه‌ها عملی شد.
مدیرعامل بیمه سلامت تاکید کرد: تعرفه پزشکی سال‌ها افزایش نداشته و نمی‌توان همه افراد در این طرح راضی نگه داشت.
اصل افزایش تعرفه باید همه ساله افزایش پیدا کند. وقتی تعرفه‌ها برای چند سال تغیری نمی‌کند نمی‌توان ارایه خدمات را متوقف کرد و این مشکل منجر به نارضایتی پزشکان می‌شود.
موهبتی با اشاره به اینکه دولت وظیفه تسریع خدمات سلامت برای مردم را دارد، تاکید کرد: در این راستا بیمه رایگان برای مردم محروم، کاهش فرانشیز و بهبود و ایمنی هتلینگ و بازسازی بیمارستان‌ها در برنامه‌ها عملی شد. در این بین منابعی برای طرح تحول سلامت در نظر گرفته شده است که پرداخت کامل آن محقق نشد و ما با مدیریت بودجه سعی در ادامه طرح داریم.
مدیر عامل بیمه سلامت تاکید کرد: همپوشانی نظام برنامه ریزی ما رو اصلاح می‌کند. دو بیماری‌های خاص خدمات رایگان ارایه می‌شود. به لیست ٤ تایی بیماری‌های خاص بدون افزایش منابع چند بیماری دیگر اضافه شده است. داروی ناباروری برای ٣ میلیون بیمار لازم است که منابع مالی برای اضافه شدن این بیماری‌ها به لیست وجود ندارد.
انتهای پیام/
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.