استان ها print
برخی مسؤولان در حمایت از تولید ملی تنها شعار می دهند/ ورق آهن به راحتی وارد کشور می شود
فارس نیوز
0 comment   30 visibility
چهارشنبه 9 اسفند 1396 ساعت 17:45
چکیده مطلب
رئیس اتحادیه آهن‌سازان تهران با بیان اینکه برخی مسؤولان در حمایت از تولید ملی تنها شعار می‌دهند، گفت: ورق آهن به‌راحتی وارد کشور می‌شود و واردات ورق آهن به‌منزله تخریب صنف آهن‌سازان است.
حبیب‌الله بشارتی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار گروه اقتصادی خبرگزاری فارس استان تهران درباره وضع فعالان این صنف اظهار کرد: همه صحبت از تولید می‌کنند ولی در عمل چیزی نمی‌بینیم.
وی ادامه داد: برخی مسؤولان تنها در حمایت از تولید ملی شعار می‌دهند، با شعار به‌جایی نمی‌رسیم و تولید ملی روزبه‌روز آسیب بیشتری می‌بیند.
رئیس اتحادیه آهن‌سازان تهران با اشاره به اینکه تولیدکنندگان ما در بخش‌های مختلف مشکل دارند، تصریح کرد: متأسفانه به مشکلات آن‌ها رسیدگی نمی‌شود و فعالان صنف آهن‌سازان از این قاعده مستثنا نیستند.
بشارتی با تأکید بر اینکه ورق آهن به‌راحتی وارد می‌شود، اضافه کرد: واردات ورق آهن به‌منزله تخریب صنف آهن‌سازان است.
وی با بیان اینکه واردات کالاهای مشابه تولید داخل تقابل با تولید ملی است، تصریح کرد: باید جلوی واردات این دست کالاها گرفته شود.
رئیس اتحادیه آهن‌سازان تهران با اشاره به اینکه کارخانجات بزرگ تولید آهن مانند فولاد مبارکه با مشکل مواجه هستند، اضافه کرد: کسی از آن‌ها نمی‌پرسد که چه مشکلی دارند.
بشارتی با تأکید بر اینکه سازمان‌هایی هم مانند بیمه و مالیات حمایتی از تولید ملی نمی‌کنند، تصریح کرد: موانع بر سر راه تولیدکنندگان را در این بخش‌ها برنمی‌دارند.
وی با بیان اینکه دولت برای حمایت از تولید ملی باید تحولی در بخش واردات و صادرات ایجاد کند، اظهار کرد: باید جلوی واردات بی‌رویه گرفته شود و نسبت به قاچاق اقدام جدی صورت گیرد.
انتهای پیام/ن
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.