فناوری print
پورشه پانامرا اسپرت توریسمو با تیونینگ تک‌ آرت
زومیت
0 comment   76 visibility
چهارشنبه 9 اسفند 1396 ساعت 18:00
چکیده مطلب
این نسخه از پورشه پانامرا به نام گرند GT ساپرم شناخته می‌شود و یک سدان بسیار لوکس بر پایه‌ی پانامرا اسپرت توریسمو خواهد بود.
متخصصان شرکت تیونینگ آلمانی تک‌آرت یک نسخه ویژه از کیت گرند GT را برای مدل پانامرا اسپرت توریسمو جهت شرکت در نمایشگاه خودروی ژنو معرفی خواهند کرد. کیت گرند GT supreme این سدان را به یک چهره تهاجمی با کابین بسیار باشکوه مجهز کرده است.

در مقایسه با کیت گرند GT این نسخه جدید دارای طراحی سپرهای جلو مشابه نمونه‌ی اصلی اما کاپوت جدید دارای ورودی‌های هوای بزرگی‌تری است. باله‌ی عقب عریض و متمایل به پایین خودرو، حالت استیشن واگن به آن داده‌اند. دیفیوزرهای عقب خودرو نسبت به مدل فعلی بزرگ‌تر به نظر می‌رسند. این محصول، از رینگ‌های ۲۲ اینچی فرمول ۴ تک ارت با طرح ۵ پره دوبل بهره می‌برد.

تک‌ارت پیشرانه این خودرو را نسبت به مدل اسپرت توریسمو ارتقا داده است. حالا، موتور پانامرا توربو می‌تواند ۶۳۰ اسب بخار قدرت و ۹۰۰ نیوتن متر گشتاور تولید کند. درصورتی‌که نسخه استاندارد آن ۵۵۰ اسب بخار و ۵۶۷ نیوتن متر گشتاور دارد. این به‌روزرسانی باعث می‌شود تا محصول تک‌آرت، در ۳.۴ ثانیه به‌سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت و در ۸.۳ ثانیه به‌سرعت ۲۰۰ کیلومتر بر ساعت دست یابد. علاوه بر این اگزوزهای این مدل از ترکیب فیبر کربن و تیتانیوم ساخته‌شده است که زیبایی خاصی به خودرو بخشیده است.

کابین پانامرا گرند GT supreme توریسمو تک‌ارت برای سفرهای طولانی لذت‌بخش است. این شرکت از چرم طبیعی ناپا که فاقد کرومیوم است و در ساخت آن هیچ حلالی استفاده نمی‌شود، استفاده می‌کند این چرم گران‌قیمت، تمامی فضای کابین، حتی پوشش کف و پنل درها، را می‌پوشاند.

به‌عنوان یک جلوه بصری، دوخت چندرنگی، مناطقی مانند بخش‌هایی از صندلی جلو، پنل درها و قسمت‌هایی از صندلی عقب را می‌پوشاند. این تجهیزات و امکانات لوکس احتمالاً پانامرا را برای یک سفر خانوادگی، آماده می‌کند.


بیشتر بخوانید: رشد فروش تسلا مدل S در برابر سدان‌های لوکس آلمانی
کدام بهتر است؟ پورشه پانامرا توربو، بی‌ام‌و M6 گرن کوپه یا مرسدس AMG S63
پشت فرمان بی‌ام‌و M760Li و پورشه پانامرا توربو S هیبرید
بهترین خودروهای مسابقه‌ای در تاریخ پورشه
تولید مدل‌های دیزل پورشه متوقف شد
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.