سیاسی print
سپاسگزار خون های ریخته شده رزمندگان ایرانی در سوریه هستیم
مهر
0 comment   45 visibility
چهارشنبه 9 اسفند 1396 ساعت 18:03
چکیده مطلب
وزیر اوقاف سوریه با تقدیر از حمایت های جمهوری اسلامی ایران از سوریه در مبارزه با تروریسم، گفت: سپاسگزار خون های ریخته شده رزمندگان ایرانی که همراه خون ارتش سوریه آمیخته شده است، هستیم.
به گزارش خبرنگار مهر، محمد عبدالستار وزیر اوقاف سوریه در حاشیه دیدار با علی اکبر ولایتی مشاور امور بین الملل رهبر معظم انقلاب اسلامی در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: هدف اصلی این دیدار ارسال پیام رئیس جمهور سوریه به رهبر معظم انقلاب اسلامی و ملت ایران از طریق آقای ولایتی بود.
وی گفت: ما از حمایت های جمهوری اسلامی ایران از سوریه در مبارزه با تروریسم و توطئه های دشمنان تشکر میکنیم، همچنین سپاس‌گزارخون های ریخته شده رزمندگان ایرانی که همراه خون ارتش عربی سوریه آمیخته شده است، هستیم.
وزیر اوقاف سوریه تصریح کرد: پیام دوم ما هم این است که بهترین و تنها راه ایستادگی در برابر مستکبران حفظ وحدت و در کنار هم ایستادن است و اینکه جلوی تفرقه را بگیریم.
عبدالستار بیان داشت: ما به همراه علما و مسولین ایران این مسیر را ادامه خواهیم داد که از طریق فکر و اندیشه در برابر اندیشه تکفیری بایستیم و بتوانیم به پیروزی کامل برسیم.
وی افزود: یکی از نشانه های این توطئه های مشترک، تصمیم رئیس جمهور آمریکا برای انتقال سفارت اسرائیل به قدس شریف بود.
عبدالستار در خصوص شرایط سفر زائران ایرانی به عتبات مقدس سوریه، تصریح کرد: با تلاش و فداکاری رزمندگان توانستیم به پیروزی بسیار بزرگ و امنیت خوبی در شهرهای سوریه دست پیدا کنیم و توانستیم ۹۰ درصد مشکلات را حل کنیم و امیدواریم بتوانیم در آینده ای نزدیک از زائران ایرانی در سوریه پذیرایی کنیم.
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.