فناوری print
نسل جدید گوشی خاطره انگیز موتورولا RAZR در راه است
فارنت
0 comment   78 visibility
چهارشنبه 9 اسفند 1396 ساعت 18:30
چکیده مطلب
یکی از محبوب‌ترین گوشی‌های کلاسیک تاریخ، RAZR نام دارد که در بازه سال‌های 2004 تا 2006 دست کم 50 میلیون از آن به فروش رسید. محبوبیت این گوشی به میزانی بالا بوده که شرکت سازنده قصد دارد نسخه هوشمند و البته به‌روز شده آن را در آینده‌ای نه چندان دور به بازار عرضه کند.
هرچند در آن زمان شعار هر فرد بایستی یک گوشی خاطره‌انگیز موتورولا RAZR را داشته باشد در میان علاقه مندان به فناوری‌های جدید همه‌گیر شده بود، با این حال با معرفی آیفون توسط استیو جابز که مفهوم گوشی هوشمند را مجدد تفسیر کرد، عمر گوشی‌هایی مانند RAZR یا N95 نوکیا خیلی زود به پایان رسید.
اگر در چند روز اخیر اخبار منتشر شده از کنگره جهانی موبایل منتشر شده در فارنت را دنبال کرده باشید، در جریان هستید نوکیا به تازگی نسخه به‌روز شده گوشی Nokia 8110 را معرفی کرده است. البته آن‌طور که Yang Yuanqing مدیرعامل Lenovo مدعی شده، نوکیا تنها شرکتی نیست که اقدام به باز تولید گوشی‌های سنتی محبوب کرده و احتمال بازگشت گوشی خاطره‌انگیز موتورولا RAZR هم دور از ذهن نیست.
در همین خصوص..
تصویر موتو جی 6 پلاس موتورولا در پنج رنگ مختلف درز کرد
۵ اسفند, ۱۳۹۶
تصاویر گوشی‌های سری موتو جی 6 ، موتو ایکس 5 و موتو زد 3…
۲۷ دی, ۱۳۹۶
با توسعه روز افزون فناوری‌های مربوط به حوزه تولید گوشی هوشمند، به خصوص نمایشگرهای قابل انعطاف، بدون شک در آینده‌ای نزدیک شاهد متحول شدن سبک طراحی محصولات ما خواهید بود؛ بنابراین روند بازتولید گوشی خاطره‌انگیز موتورولا RAZR بیشتر از آنچه فکر می‌کنید با سرعت پیگیری می‌شود.
پیرامون همین موضوع شرکت موتورولا در سال 2016، در یک تیزر تلویزیونی یاد گوشی خاطره گوشی  RAZR را در ذهن‌ها زنده کرد. در آن زمان برخی فکر کردند که به زودی نسخه جدید این محصول از راه خواهد رسید، با این حال سرانجام موتورولا از سری ماژولار Moto Z پرده برداشت.
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.