ورزشی print
سومین طلای کشتی فرنگی ایران در آسیا بر گردن صالحی زاده
ایسنا
0 comment   58 visibility
چهارشنبه 9 اسفند 1396 ساعت 18:42
چکیده مطلب
فرنگی‌کار وزن ۹۷ کیلوگرم ایران مدال طلای کشتی فرنگی آسیا را از آن خود کرد.
به گزارش ایسنا، در ادامه رقابت‌های کشتی قهرمانی آسیا ۲۰۱۸ که در بیشکک پایتخت قرقیزستان در حال برگزاری است، سید مصطفی صالحی‌زاده نماینده وزن ۹۷ کیلوگرم ایران در دیدار نهایی برابر رستم آساکولوف دارنده مدال نقره جهان و طلای بازی‌های آسیایی به برتری رسید و مدال طلای آسیا را از آن خود کرد.
صالحی‌زاده پیش از این در دور نخست استراحت کرد سپس مقابل الکابی از عراق ۹ بر صفر پیروز شد و در مرحله نیمه نهایی نیز ۵ بر صفر ژیائو از چین را شکست داد و به فینال رسید.
آخرین نماینده ایران در این رقابت‌ها شیرزاد بهشتی‌طلابود که برای کسب مدال برنز وزن ۶۰ کیلوگرم به مصاف ژولچو بکو قهرمان آسیا از قرقیزستان رفت و با شکست ۱۰ بر ۳ به عنوان پنجمی بسنده کرد. سه نماینده دیگر ایران در ۵ وزن دوم این رقابت‌ها محمد الیاسی در وزن ۶۷ کیلوگرم، مجید خلیلی در وزن ۷۲ کیلوگرم و یوسف قادریان در وزن ۸۲ کیلوگرم بودند که با نمایشی ضعیف برابر رقبای خود شکست خوردند و حذف زودهنگامی از این رقابت‌ها داشتند.
در جریان رقابت‌های روز گذشته و در ۵ وزن نخست این مسابقه‌ها حسین نوری و بهنام مهدی‌زاده صاحب مدال طلا شدند و محمدعلی گرایی نیز به مدال نقره رسید.
انتهای پیام
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.