ورزشی print
دلداری شفر به همسر پادو
جام نیوز
0 comment   37 visibility
چهارشنبه 9 اسفند 1396 ساعت 18:52
چکیده مطلب
وینفرد شفر که صاحب دو فرزند است در این روزها به شدت نگران خانواده لئوناردو پادوانی است. او که مرتب با کادر پزشکی و سرپرستی استقلال درباره این بازیکن در ارتباط است و درباره پادو از آنها سؤال می‌پرسد، تماسی هم با همسر او داشت.
 به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، شفر با دلداری دادن به همسر مدافع برزیلی تیمش به او اطمینان داد حال پادو خوب می‌شود و افتخاری (مدیرعامل استقلال) گفته برای سلامتی پادو از هیچ کوشش و هزینه‌ای دریغ نخواهد شد.
شفر که حال همسر پادو را به خوبی درک می‌کرد از تجربیات اینچنینی‌‌اش در تیم‌هایی که مربی‌شان بوده برای او تعریف کرد و گفت از این مشکلات سخت‌تر برطرف شده و این موضوع هم به خوشی تمام می‌شود و در نهایت پادو با سلامت کامل بار دیگر به آغوش خانواده برمی‌گردد.
شفر گفت همه اعضای تیم برای پادو دعا می‌کنند و به یادش هستند و منتظرش می‌مانند تا قهرمانی در جام‌ حذفی را کنار هم جشن بگیرند.
پادوانی در جریان بازی استقلال در اهواز مقابل فولاد بر اثر برخورد با رامین سهرابیان از ناحیه گردن و نخاع دچار آسیب‌دیدگی جدی شد ولی با مراقبت‌های سریع و جراحی حالا در شرایط به مراتب بهتری نسبت به روز اول است و گفته می‌شود به زودی می‌تواند از تخت بیمارستان بلند شود.
خبرورزشی
110
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.