سیاسی print
وحدت و یکپارچگی مسلمانان یه فرهنگ واحد تبدیل شود
ایسنا
0 comment   62 visibility
چهارشنبه 9 اسفند 1396 ساعت 19:00
چکیده مطلب
مشاور نخست وزیر عراق صحبت کردن در مورد وحدت اسلامی را داستانی بی‌پایان دانست و گفت: ما امروز دیگر باید با برنامە‌ریزی گستردە و تخصصی وحدت و یکپارچگی، امت اسلامی را بە یک فرهنگ بین اقشار مختلف جامعه تبدیل کنیم.
به گزارش ایسنا، منطقه کردستان، محمودخلف جراء العیساوی، در نشست «نقش علمی و روحانیون در وحدت امت اسلامی» که امروز، ۹ اسفندماه در مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور برگزار شد، با تشکر و قدردانی از برگزاری نشست‌های وحدت آفرینی جمهوری اسلامی ایران اظهار کرد: دشمنان امروز منتظر فرصت برای غلبه بر مسلمانان هستند که در این راستا باید بیشتر هوشیار باشیم.
وی افزود: یهودی‌ها و صلیبی‌ها همواره با هم جمع و متعهد هستند و تمام تلاش خود را برای دشمنی با مسلمانان به کار می‌گیرند.
مشاور نخست وزیر کشور عراق بیان کرد: ما مسلمانان دارای قبله، خدا و کتاب واحد هستیم و باید در مقابل توطئه های دشمنان با هم متحد باشیم تا به اسلام آسیب نرسد.
وی با بیان این‌که «تمامی کسانی که لااله الا الله و محمد رسول الله می‌گویند از یک جبهه واحد هستند»، اعلام کرد: این همایش فرصت خوبی است تا با توجه در افکار و اعمالمان مشکلات امت اسلامی را حل کنیم.
وی با اشاره به این‌که «کُردها دارای حق بر امت اسلامی هستند»، بیان کرد: کُردها دارای ریشه و اصالت خاص در ایران و عراق هستند و همواره به امت اسلامی و کشور خود خدمت کرده‌اند.
مشاور نخست وزیر عراق صحبت کردن در مورد وحدت اسلامی را داستانی بی‌پایان دانست و یادآور شد: ما امروز دیگر باید با برنامە‌ریزی گستردە و تخصصی وحدت و یکپارچگی امت اسلامی را بە یک فرهنگ بین اقشار مختلف جامعه تبدیل کنیم.
انتهای پیام
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.