ورزشی print
پویول: رفتن نیمار به رئال مادرید؟ در فوتبال هر چیزی ممکن است
میزان
0 comment   58 visibility
چهارشنبه 9 اسفند 1396 ساعت 18:59
چکیده مطلب
اسطوره باشگاه بارسلونا بر این باور است در فوتبال مدرن احتمال پیوستن نیمار به رئال مادرید امری دور از ذهن نیست.

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، نیمار که در این تابستان در ازای پرداخته شدن رقم بند فسخ قرارداد 222 میلیون یورویی‌اش توسط پاری‌سن‌ژرمن از بارسلونا جدا و به پاریسی‌ها ملحق شد، این روزها بحث پیوستنش به رئال مادرید، رقیب دیرینه آبی‌واناری‌پوشان کاتالونیا مطرح است.
کارلس پویول، مدافع پیشین بارسلونا در این خصوص گفت: نیمار می‌تواند به رئال مادرید برود. این احتمال وجود دارد حتی اگر ترک پاری‌سن‌ژرمن آسان نباشد. در دنیای فوتبال اما هر اتفافی ممکن است، رخ دهد. باید منتظر بمانیم و ببینیم که چه اتفاقی خواهد افتاد.
وی در خصوص مصدومیت اخیر نیمار که او را بین یک تا دو ماه به دور از میادین نگه می‌دارد نیز اظهار داشت: نمی‌دانم مصدومیت نیمار چقدر جدی است. اگر قوزک پای او پیچ خورده باشد که اوضاع خیلی بد نیست و می‌تواند به زودی بازی کند، اما فکر می‌کنم استخوان متاتارسال پنجم او (استخوان‌های منتهی به انگشتان پا) شکسته است.
اسطوره باشگاه بارسلونا در تکمیل صحبت‌های خود یادآور شد: نمی‌توانم در مورد مصدومیت نیمار اظهارنظری کنم. من خودم بارها در طول دوران حرفه‌ای‌ام مصدوم شده بودم، اما خوشبختانه از این نوع آسیب‌دیدگی در امان ماندم.
انتهای پیام/
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.