فناوری print
تجهیز گلکسی نوت 9 به دستیار صوتی پیشرفته
پول نیوز
0 comment   74 visibility
چهارشنبه 9 اسفند 1396 ساعت 19:14
چکیده مطلب
سامسونگ می‌گوید گلکسی نوت ۹ به فناوری بیکسبی ۲ مجهز خواهد شد.
پول‌نیوز - دی جی کوه  - مدیر عامل بخش گوشی‌های همراه شرکت سامسونگ - در حاشیه کنفرانس مطبوعاتی در کنگره جهانی موبایل MWC ۲۰۱۸ بارسلون اعلام کرد که بیکسبی ۲ در گوشی هوشمند گلکسی نوت ۹ که به تازگی معرفی شده، به کار گرفته شده و برای آن ارائه خواهد شد.
سامسونگ نخستین بار چهار ماه پیش در کنفرانس مخصوص توسعه‌دهندگان موبایل که در شهر سانفرانسیسکوی ایالات متحده آمریکا برگزار شد، از به کار بردن نسخه دوم فناوری بیکسبی در گوشی‌های هوشمند خود سخن گفت و عنوان کرد که پلت‌فرم این دستیار صوتی اختصاصی کاملا باز طراحی خواهد شد چراکه این غول تکنولوژی کره‌ای قصد دارد آن را به ابزاری هوشمند تبدیل کند.
وی اما در ادامه اظهاراتش در بارسلون گفته که در حال حاضر نسخه بتا و آزمایشی بیکسبی ۲ آماده‌سازی شده و هم اکنون در حال گذراندن تست و آزمایش‌های متعددی است. او همچنین با اشاره به سرعت روند توسعه و تکمیل این دستیار صوتی، برآورد می‌کند که کاربران قادر خواهند بود در گوشی گلکسی نوت ۹ از آن استفاده کنند.
به گفته وی، نسخه دوم دستیار صوتی بیکسبی به کاربران این امکان را می‌دهد تا گستره وسیع‌تری از دستورهای صوتی را اجرا کنند و از تجربه استفاده از این دستیار صوتی جدید و اختصاصی لذت ببرند.
اوی سوک چونگ - معاون اجرایی و سرپرست تیم نرم‌افزار و هوش مصنوعی سامسونگ - در این مصاحبه از توسعه فناوری تشخیص صداهای مختلف در بیکسبی ۲ خبر داد و خاطرنشان کرد که این قابلیت زمانی که چند کاربر وجود دارد، بسیار مفید و کاربردی خواهد بود و هدف نهایی ما این است که بیکسبی در همه جا حاضر و فعال باشد.
سامسونگ قصد دارد فناوری دستیار صوتی بیکسبی را نه تنها در گوشی‌های هوشمند بلکه در تمامی محصولات الکترونیکی خود همچون اس‌پیکرهای هوشمند و تلویزیون‌های هوشمندش استفاده کند، بنابراین انتظار می‌رود محصولات سامسونگ در آینده‌ای نه چندان دور همگی به این فناوری مجهز و ارائه شوند.
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.