فناوری print
معرفی برندگان سری دوم قرعه کشی جشنواره عید دیدنی با هواوی
گجت نیوز
0 comment   79 visibility
چهارشنبه 9 اسفند 1396 ساعت 19:15
چکیده مطلب
دومین سری از قرعه کشی جشنواره عید دیدنی با هواوی برگزار شد و شرکت هواوی، برندگان خوش‌شانس گوشی میت 10 پورشه دیزاین، هدست JBL، بلندگوی JBL Clip2 و خدمات وی آی پی را معرفی کرد. جشنواره عید دیدنی با هواوی از مدتی پیش به مناسبت نوروز 1397 آغاز شده و همچنان ادامه دارد. در این ... نوشته معرفی برندگان سری دوم قرعه کشی جشنواره عید دیدنی با هواوی اولین بار در گجت نیوز پدیدار شد.
دومین سری از قرعه کشی جشنواره عید دیدنی با هواوی برگزار شد و شرکت هواوی، برندگان خوش‌شانس گوشی میت 10 پورشه دیزاین، هدست JBL، بلندگوی JBL Clip2 و خدمات وی آی پی را معرفی کرد.
جشنواره عید دیدنی با هواوی از مدتی پیش به مناسبت نوروز 1397 آغاز شده و همچنان ادامه دارد. در این جشنواره، مشتریان می‌توانند با خرید یکی از گوشی‌های میت 10، میت 10 پرو، میت 10 لایت، وای 5 مدل 2017، وای 7 پرایم، پی 10 لایت، پی اسمارت و نوا 2 پلاس از فروشگاه‌های منتخب هواوی، یک هدیه دریافت کنند. همچنین خریداران باید پس از خرید یکی از گوشی‌های اعلام شده، اطلاعات خود را در سایت http://huaweidi.com وارد کرده و در قرعه‌کشی هفتگی هزاران جایزه باارزش هواوی شرکت کنند.
در هفته گذشته، اولین سری از قرعه کشی جشنواره عید دیدنی با هواوی برگزار شد و 34 نفر از برندگان معرفی شدند. حالا نیز دور دوم این قرعه‌کشی انجام شده و هواوی اسامی 5 برنده گوشی میت 10 پورشه دیزاین، یک برنده بلندگوی JBL Clip2، بیست برنده هدست JBL و 20 برنده خدمات VIP را اعلام کرده است.
اسامی برندگان قرعه کشی جشنواره عید دیدنی با هواوی (سری دوم)
تهیه شده توسطگجت نیوز
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.