سیاسی print
حجت الاسلام علیزاده مسئول نمایندگی ولی فقیه در فرماندهی حفاظت سپاه شد
فارس نیوز
0 comment   33 visibility
چهارشنبه 9 اسفند 1396 ساعت 19:16
چکیده مطلب
آیین تکریم و معارفه مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در فرماندهی حفاظت سپاه با حضور حجت الاسلام علی سعیدی و جمعی از فرماندهان و مدیران این سپاه برگزار شد.
به گزارش خبرگزاری فارس، طی مراسمی که صبح امروز (چهارشنبه 9 اسفند) با حضور فرماندهان و مدیران فرماندهی حفاظت سپاه و سپاه حفاظت انصارالمهدی(عج) و حفاظت هواپیمایی برگزار شد، حجت الاسلام و المسلمین ابوالقاسم علیزاده به عنوان مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در فرماندهی حفاظت سپاه معرفی شد.
حجت‌الاسلام والمسلمین علی سعیدی در مراسم تکریم و معارفه مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در فرماندهی حفاظت سپاه که روز چهارشنبه 9 اسفند برگزار شد با اشاره به اینکه قوت در داخل انسان و دستگاه به وجود می‌آید و قدرت در بیرون، اظهار داشت: وظیفه و رسالت نمایندگی‌های ولی فقیه در سپاه ایجاد قوت و ایمان و بصیرت در پاسداران است.
نماینده ولی فقیه در سپاه در ادامه با اشاره به ضرورت توجه به معنویت در سپاه مهم ترین عامل موفقیت این نهاد انقلابی در تمامی عرصه ها را تکیه بر عامل معنویت بیان کرد.
در پایان این مراسم از زحمات حجت‌الاسلام محمدجواد موحد تقدیر و تجلیل شد و حجت‌الاسلام ابوالقاسم علیزاده به سمت مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در فرماندهی حفاظت سپاه منصوب شد.
گفتنی است حجت الاسلام علیزاده پیش از این معاونت سیاسی شورای سیاست گذاری ائمه جمعه و مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در قرارگاه ثارالله را بر عهده داشت.
انتهای پیام/
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.