استان ها print
نشست ستاد اعتکاف در چهار محال و بختیاری برگزار شد
مهر
0 comment   84 visibility
چهارشنبه 9 اسفند 1396 ساعت 19:19
چکیده مطلب
شهرکرد- نخستین نشست ستاد اعتکاف در چهار محال و بختیاری برگزار شد.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری، مدیر کل تبلیغات اسلامی چهار محال و بختیاری با بیان اینکه اعتکاف فصل و زمانی برای خود شناسی و خودسازی است، گفت: در عین حال که اعتکاف امری مستحب است اما برای زمانه ما نسخه شفا بخش مهمی است که باید به آن توجه ویژه شود.
حجت‌الاسلام مرتضوی افزود: بهار امسال با فصل نیایش آغاز می‌شود و ماه های رجب، شعبان و رمضان با فصل بهار همراه هستند و اعتکاف امسال هم از یازدهم تا ۱۳ فروردین ۹۷ با برنامه ریزی و هماهنگی و انسجام فعالان فرهنگی و ادارات مرتبط انجام و برگزار خواهد شد.
مدیر کل تبلیغات اسلامی از آمار شرکت کنندگان اعتکاف در سال گذشته هم خبر داد و گفت: در سال گذشته ۱۳ هزار و۱۶۶ نفر در مساجد استان چهار محال و بختیاری با حضور ۲۲۸ مبلغ و مبلغه برگزار شد که بیشترین آمار شرکت کننده مربوط به شهرستان شهرکرد و کمترین آمار مربوط به شهرستان کوهرنگ بوده است.
حجت‌الاسلام مرتضوی با بیان اینکه استقبال خواهران در برنامه های مذهبی در استان بسیار خوب است، افزود: شرکت کنندگان خواهر در مراسم اعتکاف ۱۰ هزار و۱۸۵ نفر و برادر دو هزار و ۹۸۱ نفر بوده است.
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.