استان ها print
تخصیص ۳۵۰ میلیارد تومان برای اشتغال روستایی در مازندران
مهر
0 comment   88 visibility
چهارشنبه 9 اسفند 1396 ساعت 19:18
چکیده مطلب
ساری - مدیرکل تعاون مازندران گفت: دولت برای اشتغال روستایی در استان ۳۵۰ میلیارد تومان تخصیص داده است.
به گزارش خبرنگار مهر، کامران اصغری عصر چهارشنبه در نشست توجیهی فنی نحوه برخورداری از تسهیلات اشتغال روستایی و نحوه استفاده از ضمانت نامه های صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون که در سالن اجتماعات اداره کل تعاون به تاکید دولت به اشتغالزایی روستایی از اختصاص ۳۵۰ میلیارد تومان سهم مازندران در طرح توسعه و ایجاد اشتغال روستایی مازندران خبر داد و اظهار داشت: این طرح برای نخستین بار از سوی دولت در حوزه اشتغال با تاکید بر اشتغال روستایی اتفاق افتاده است.
وی افزود: به دلیل نو بودن طرح ممکن است با مشکلاتی نیز مواجه شویم اما در جهت ایجاد اشتغال پایدار روستایی تلاش برای تحقق این طرح امری لازم و ضروری است.
مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی مازندران به ثبت نام شمار زیادی از مردم استان در سامانه "کارا" خبر داد و گفت: این تسهیلات به طرح هایی واگذار می شود که ضمانت اجرایی داشته و اشتغال ایجاد کند.
وی هدف دولت از اجرای این طرح را ایجاد اشتغال در روستا ها با حفظ بافت روستایی عنوان کرد و افزود: به همین دلیل بودجه خوبی را به استان مازندران اختصاص داده است که طیف وسیعی از فعالیت های تولید در بخش روستا ها را در بر می گیرد.
اصغری تصریح کرد: وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و استاندار مازندران تأکید بسیار زیادی بر اجرای مطلوب طرح توسعه و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری دارند و این مهم به صورت بسیار ویژه ای در حال پیگیری است.
وی با تشریح حمایت های دولت در حوزه اشتغال و سرمایه گذاری در روستاها گفت: با اجرای طرح توسعه و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی و استفاده از منابع صندوق توسعه ملی ، به طور حتم شاهد توسعه پایدار در روستاهای مازندران خواهیم بود.
دبیر کارگروه تخصصی اشتغال استان مازندران بیان داشت: به هیچ عنوان هدفمان پاشش پول در جامعه نیست بلکه کیفیت بالای کار و در نهایت ایجاد اشتغال واقعی ملاک کار می باشد که به صورت شبانه روزی در حال پیگیری آن هستیم.
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.